Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem bosszant itt...

Titeket nem bosszant itt (gyakorin) az a 21 éves fiú aki mindenkire szoknyát tukmálna?

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon idegesít, de a lábfétises meg a meleg srác még jobban. Tudod, aki az összes létező topicba kiírja a 'Lányok, barátkoznátok meleg fiúval?' kérdést.
2012. dec. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem igaza van! Nagyon nőies és szép viselet tud lenni a szoknya, és sajnos kevesebben hordják, mint régen. Bár előtérbe helyeződtek már a kényelmi szempontok is, amivel nincs semmi gond. Nekem sincs kedvem ilyen hidegben szoknyában és harisnyában flangálni, ha pedig még az út is csúszik, akkor főleg esélytelen (én szoknyához mindig magassarkút veszek, szóval a testi épségem fontosabb :D).
2012. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de megértem, mert olyan kevés csajt látni manapság szoknyában, helyette mindenkin farmergatya meg cicanaci van... marha unalmas. A szoknya legalább igazán nőies, szép.
2012. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én meg lázadó vagyok, mert pasi létemre szoknyában buliztam szilveszterkor. Meg bakancs stb. Szal nem az a nyálas összeállítás. De valóban kevés lányt látni manapság szoknyában. sajnos.
2013. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!