Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki árulja már el, hogy...

Valaki árulja már el, hogy hogy lehet szép dekoltázsa annak, aki felvesz egy pánt nélküli egyberuhát és nagy a melle?

Figyelt kérdés
Mert én vékony vagyok,de nagy a mellem és biztosan jól mutatna rajtam egy ilyen pánt nélküli ruha,meg nagyon tetszenek is,de el nem tudom képzelni,hogy hogy csinálják meg azok a lányok,akiknek van mellük,hogy úgy álljon az ilyen ruhában,mintha push-up melltartóban lennének! Valaki fel tudna világosítani?
2012. dec. 21. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy ezekben a ruhákban gyakran van kosár. ha feszül a ruha akkor fel nyomja, tartja a melledet. Épp mint egy melltartó.
2012. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

ilyesmik?

csak tipp

2012. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én ruhákra és nem melltartókra gondoltam. A pánt nélküli melltartók nekem nem tartják meg a mellem. Amúgy azért nem tudok olyan nyári ruhát vagy felsőt sem venni nyáron,aminek nincs pántja mert ugye azokban sincs semmi,ami a mellet tartaná,szóval melltartó nélkül hülyén néz ki,melltartóval meg méghülyébben.Irigylem ilyen szempontból a kis mellű lányokat!
2012. dec. 21. 18:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Fűzőt is fel lehet alá vanni.
2012. dec. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azokat amelyikben van beépített kosár biztos tartani fogja.
2012. dec. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nyári ruhába meg felsőbe is van olyan,amiben van kosár? Mert ilyet nem nagyon láttam.
2012. dec. 21. 22:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Vegyél minőségi melltartót, az majd tartani fog. Az én pántnélküli Triumph melltartóm tókéletesen tartja, sőt, kissé felnyomja a 75/E méretű melleimet. Vagy az is lehet a probléma, hogy nem megfelelő méretet hordasz, sokan hajlamosak nagyobb körméretű, de kisebb kosarút venni a szükségesnél.
2012. dec. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is van nagymellű barátnőm akinek tartja a pánt nélküli is. Na nem is a piacon veszi öket.
2012. dec. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én sem a piacon veszem és jó méretet mégsem tart. Nagyon vékony a hátam egyébként is,szóval a legkisebb körfogatú melltartó is nagy egy kicsit...
2012. dec. 22. 09:00
 10/10 anonim ***** válasza:

valaki írta a fűzőt az nagy igazság!

nagy mellű nőknek kb ez az egyetlen lehetősége sztem ha pántnélkülit akar, és biztosra akar menni. nekem is folyton csúszkál a pántnélküli melltartó egyszerűen, nem érzem a tartását biztosnak, pláne h az elején még van amelyik jó minőségű és jól tart de azok is nagyon hamar elhasználódnak :(

viszont nagyon-nagyon szép fűzők, fűzős ruhák vannak (persze olyan is van, amit ruha alá lehet venni, talán te inkább olyant akarsz)

2012. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!