Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Annyi ember hord még ma is...

Annyi ember hord még ma is szilikon pántos melltartót! Nagyon ciki szerintem, szerintetek is?

Figyelt kérdés

2012. dec. 22. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
én 14 éves korom óta nem hordok :D nagyon gáz van pánt nélküli melltartó de mondjuk ez kevés embernek áll jól
2012. dec. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Téged mit érdekel? Van aki szerint meg az gáz, aki fel sem vesz, és átlátszik a mellbimbója. Nem mindegy?
2012. dec. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

szerintem nem az hogy ciki,hanem ízléstelen.

Ma már mindenhol kapható pánt nélküli melltartó,vannak olcsón is,nem is értem amúgy..

2012. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az ciki, ha valaki azzal foglalkozik folyton, hogy mások mit hordanak, és mit csinálnak, és leszólja őket, megjegyzéseket tesz.

Ez azért ciki, mert elég sekélyes lehet a saját életed, ha van ennyi időd és energiád másokkal foglalkozni.

2012. dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem,hogy miért akkora egetrengető bűn ha valaki szilikon pántos hord... Én ugyan nem hordok,mert nem nagyon szeretem, de ha valakinek tetszik hát hordja ,én nem török pálcát felette, mert MÁSOK szerint ciki. Kit érdekel,hogy mások szerint mi a ciki meg a menő... Mellesleg itt folyton mondják,hogy nem akarnak tucat ruhákat egyediek akarnak lenni, de ha valaki egy a többség által nem kedvelt ruhát hord ,akkor már egyből ciki... Tessék itt az egyediség. Az elszíneződött szilikon pánt szerintem is csúnya. 24N
2012. dec. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Én sem hordok,de szerintem nem ciki.Miért lenne az,ezt sosem értettem:D
2012. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
nem értem, hogy miért nem magukkal foglalkoznak az emberek...
2012. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én most nem kényelem hanem divat szempontjából kérdezem!
2012. dec. 22. 15:29
 9/13 anonim ***** válasza:
40%
Ha csőtoppról van szó, ahhoz nem szép a szilikonpánt. Szerintem ha valaki ilyet hord, akkor legyen pánt nélküli melltartója is.
2012. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Soha nem értettem miért lenne gáz a szilikonpánt. Pedig divatmegszállott vagyok, nagyon igényes ilyen téren. Léteznek ám nagymellű nők is, nekik nem jó a pántnélküli.
2012. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!