Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van ez, hogy egy tehetős...

Miért van ez, hogy egy tehetős ember úgy öltözik, mint egy csöves?

Figyelt kérdés
Lakik a környékünkön lévő gazdag negyedben egy orvos,havi 2 ezer eruót kap,lehet többet,magán kórházban van,de úgy öltözködik,mint egy csöves,tényleg csak a kannás bor hiányzik a kezéből...ha az is lenne nála,elnéznék csövesnek
2012. nov. 17. 08:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán éppen azért, mert tehetős.

Ne a pénzéért szeresse meg valaki, hanem azért ami ő maga!

2012. nov. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

És ez miért baj, ha neki így kényelmes?


Szerintem rosszabb, ha valaki csak azért, mert pénze van, feladja önmagát, hogy a társadalomnak megfeleljen.

2012. nov. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
de koszos cuccokban?na ne...
2012. nov. 17. 08:52
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert boldog és kiegyensúlyozott. Nincs szüksége hivalkodó ruhákra, vagyhogy elverje a pénzért hülyeségekre némi múlandó örömért cserébe, a cuccai funkconálisak.
2012. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tiszta a gönce, és azért nem tátonganak rajta lyukak, szakadások, akkor nem értem miért baj az.

Csak ízlés kérdése.

Meg lehet megvette egyszer azokat a cuccokat, de még nem ment neki tönkre, viszont kiment a divatból... Miért baj, hogy használja még amíg lehet, és nem költekezik feleslegesen.

Meg ki tudja, lehet valami fontosabbra ő is spórol, azért sem szórja a pénzt...

2012. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Elárulom neked, hogy én is elég sokat keresek (több százezres fizetés + ezen kívül több befektetésem, amiből szintén sok pénzem jön be havi szinten), és én is inkább úgy öltözöm, hogy ezt ne tudják meg rólam.


Sok gazdag ember csinálja ezt, és nem is tudnád róla megmondani, hogy gazdag. Ennek rengeteg előnye van.


Egyrészt: távol tartod azokat, akik kunyerálnának vagy rabolnának tőled. Távol tartod azokat, akik a pénzedért, az anyagi helyzetedért barátkoznának veled. Távol tartod azokat a nőket, akik pénzsóvár ribäncok. És ami a legfontosabb, hogy szegény-átlagos embernek néznek, és ezért őszintén viselkednek veled, így meg tudod állapítani, ki milyen ember. Amikor gazdagnak nézel ki, akkor az emberek jópofiznak veled, és nem a saját arcukat mutatják.

2012. nov. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 SzilKa ***** válasza:
76%
Nekem inkább az a furcsa, amikor kevésbé tehetős emberek öltöznek úgy, mintha gazdagok lennének, pedig nem azok. Kit akarnak megtéveszteni?
2012. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó,így már világos
2012. nov. 17. 09:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még valami. Írod, hogy koszos...


Nos, ha biztos vagy benne, hogy koszos, egy kérdés:

MIndig, mindenhova olyanba jár? Munkába is???


Mi van, ha otthon kertészkedik, lakásfelujít, s bármi egyéb... Attól koszos lesz, és arra épeszű ember nem a legjobb ruháit veszi fel... És ha egy nap ilyen melóban van, akkor még az sem baj szerintem, ha ebben kimegy az utcára rövidebb távokra, vagy akár venni egy tubus ragasztót a kisboltba...

Munkába meg felöltözik rendesen...


Mi ezzel a baj?

Szerintem azzal van baj, ha valaki hisztizik, ha nincs ideje kisminkelni magát ha el kell szaladnia a közelbe valamiért...Az sokkal betegesebb dolog...

2012. nov. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
csak úgy meglep,hogy ilyen ez az illető,mert tavaly,amikor abban a kórházban feküdtem,ahol dolgozik az orvos,és akkor láttam,hogy másznak rá a nők...mint egy arab,egyszerre 4 nővel szórakozott...
2012. nov. 17. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!