Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködik egy rokker...

Hogyan öltözködik egy rokker csaj?

Figyelt kérdés
de most nem arra a bakancsos meg bőrkabátos rokkerra gondoltam hanem sokkal visszafogottabra.
2009. aug. 24. 17:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Előszőr tanuld meg leírni,aztán beszélhetünk erről!
2009. aug. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%

[link]

Erre gondoltál? Esetleg más színű pólókkal.

2009. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18%
szarul
2009. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

egy rocker csaj elsősorban sosem venne fel olyan cipőt, mint amit az első posztoló linkelt.

szerintem ha a rocker csaj nem igénytelen, nem fiús, hanem tisztában van azzal,hogy lány, NŐ, akkoris megtud maradni a stílusnál. egy nem divatból rocker csaj előszöris nem mindent egy plázából vásárol, elkerüli azokat a ruhákat ami minden második emberen megtalálható. ötvözi az aktuális divatot az extrémséggel (most magamból indulok ki remélem nem baj). anyagban jöhet minden ami bőr, műbőr,lakk, stb, színben összességében sötét színű ruhadarabok. és nem visszafogott,hanem ízlésesen extrém! Ha valaki visszafogott, és csak rockzenét hallgat, de nem öltözik nagy gonddal,csak átlagosan arról sosem fogod megmondani utcán,hogy ő "rocker" maximum egy rockkoncerten. náluk a cucc beivódik a tömegbe, farmer, jellegtelen felső+cipő.

2009. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Ha az lett volna a kérdés h h nem öltözködik egy rocker csaj, jó lett volna rá az a link. Nem tudom ki hogy van vele, nálam nincs olyan szabály hogy "csak fekete, csak famer nadrág, csak ez, csak az legyen" Ami megtetszik, kész, passz. Horgolt felsőim vannak, rengeteg fekete, zöld, csipkés dolgaim...A farmert nem szeretem. Nadrágaim vászongatyák, bársonyak, és rengeteg kockás holmim van (ing, gatya, felső). Bááár én nem vagyok a tipikus rocker lány, hanem az alternatívat keverem a rockkal, de persze ezt csak végeredményben látom, sosem úgy indulok neki a vásárlásnál hogy na most veszek egy szűk gatyát és hozzá bő felsőt. Nagyon jó csajos zenekaros pólókat lehet kapni!

Ami megtetszik azt vedd meg! És a végén meglátod meglesz a saját stílusod!

2009. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem úgy ahogy az első válaszoló linkelte.Pont ellentétesen.

Fekete bakancs,fekete szoknya/nadrág,fekete felsők.

2009. aug. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%

utolsó előtti vagyok. Úgy öltözködik kb. mint ez a lány: [link]

Szerintem csinos, nőies, ám mégis látszik rajta h vagyány csaj!:P

2009. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
18:46-es: idézem a kérdezőt: "de most nem arra a bakancsos meg bőrkabátos rokkerra gondoltam hanem sokkal visszafogottabra"
2009. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
22:41es.Nem olvastam csak annyit, hogy hogyan öltözködik egy rokkel csaj.
2009. aug. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
rokkel helyett rokkert akrtam írni.
2009. aug. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!