Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a jó ebben a h&m üzletnek...

Mi a jó ebben a h&m üzletnek hogy 30 napig visszaviheted a ruhát? Nekem már csomo volt ugy jogy 1-2 szer felvettem és visszavittem és tényleg visszafizették az árát. Ti is szoktátok ezt csinálni? Fura nem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
mert bíznak a cuccok minőségében. elhiheted nem az olyan parasztoknak találták ki mint te, akik egyszer felveszik aztán visszaviszik. már bocsánat.
2012. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát figylj ha többszór úgy se nagyon venném fel miért ne élnék a lehetőséggel? Ez végülis ingyen kölcsönzés.
2012. dec. 26. 22:21
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
igen, fura, hogy nincs annyi tisztesség valakiben, hogy minden ok nélkül ne vigye vissza
2012. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De hát ők adják ezt a lehetőséget.miért ne élnék vele? Látom hogy mások is visszaviszik na vajon miért viszik vissza olyan sokan.
2012. dec. 26. 22:29
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Azért viszik vissza olyan sokan, mert - főleg kishazánkban - sok hozzád hasonló van, akik kicsit furán értelmezik a dolgokat. De nem akarom magyarázni, mert úgyse fognád fel.
2012. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
ez így elég szánalmas , már bocs.
2012. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Miért lenne az? Ha ingyen adnak valamit te nem kérsz belőle?
2012. dec. 26. 23:06
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Ez tényleg gáz és nem is értem, minek vesz meg bárki is egy ruhát, ha aztán visszaviszi... akkor nem is tetszett sose ha visszaviszed, alapból minek vetted meg? Ennek semmi értelme.

Hogy a H&M-nek miért éri ez meg azt nem tudom, gondolom ugyanúgy eladják amit visszavisznek...

2012. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Általában ilyenkor megnézik, megszagolják a ruhát, és ha volt már rajtad vagy kimostad, nem veszik vissza. Valószínű akkor itt nem vacakolnak ezzel.
2012. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De tetszik de pl feher bluz ritkan kell meg ünnepi flitteres ruha pl
2012. dec. 26. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!