Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a jó ebben a h&m üzletnek...

Mi a jó ebben a h&m üzletnek hogy 30 napig visszaviheted a ruhát? Nekem már csomo volt ugy jogy 1-2 szer felvettem és visszavittem és tényleg visszafizették az árát. Ti is szoktátok ezt csinálni? Fura nem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 22:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
De egy idiota vagy... Hogy ennyire bunko, taho, parasztok is leteznek meg az mar tenyleg csucs.... Ha nincs penzed megvenni a h&m-es cuccokat akkor legalabb ne akarj mar nagyon menö, gazdag kis csitrinek tünni....
2012. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
hát tényleg nem arra találták ki, amire te használod. ez nem ingyenruha kölcsönző. a cél az, hogy ne vacilálj, hogy tetszik-e, hanem inkább vedd meg, a legtöbb ember nem viszi vissza, hanem max nem hordja. illetve hogy ne legyen tumultus a próbafülkénél, mert sokan fel se próbálnak dolgokat, hanem elviszik és ha mégse jó, akkor visszaviszik.
2012. dec. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem szoktuk ezt csinálni, és normális ember nem is csinálja. Remélem te is csak viccből írsz ilyeneket, és csak kíváncsi vagy, hogy más csinálja-e ezt.


Amúgy nagymenőnek akarsz tűnni, hogy mindig új h&m-es cuccok vannak rajtad?

Tisztázzunk már valamit le a mai fiatalok körében: sokan a Zaráról, H&M-ről, New Yorkerről, Bershka-ról és társairól úgy beszélnek, hogy ezek jó márkák. Nem. Nem is jó, és nem is márkák. Ezek üzletek. Alap minőségű ruhadarabok, amik valamivel talán jobbak, mint egy kínai üzletben találhatóak.


Ha valóban jó minőségű ruháid lesznek egyszer (Diesel, Armani, Gas, drágább Puma, D&G stb...), akkor az már márkának tekinthető, arra már verheted magad, na de H&M-es cuccokkal menőzni...szánalmas

2012. dec. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
91%
Az utolsónál a pont!100%-ban egyetértek vele. Ezek csak Magyarországon márkák, mindenhol máshol átlag ruhának számítanak.
2012. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nemhogy nem márka, a turkálóban jobb minőségű cuccok vannak

hihetetlen, hogy bolyhos, lígő-lógó, ronda színű rongyokért ezreket adnak emberek, mert "márka"


még ingyen se kéne, főleg nem bunkókölcsönbe, ahogy a kedves kérdező teszi

2012. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem is a te kedvedért csinálják ezt. Tudod vannak emberek, aki ruhát szoktak ajándékozni (amit én utálok). Én is vittem már H&M-be vissza, mert egyáltalán nem az én stílusom volt. Visszakaptam a pénzt és vettem magamnak mást, máshol, amire szükségem is volt. És ahogy előttem is írták, amíg 1szer bemegyek egy ilyen és társai boltba, addig 10× minőségi turiba.
2012. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem miért kell ezért ramtamadni. És hol írtam én hogy nagy márka? Sehol. Pl. Van louis vuitton táskám azt csak cserélni lehetett ott nem adják vissza a pénzed.mivel nem akarnak kölcsönző lenni gondolom.a krdésem lényege hogy miért éri meg ez a hmnek?
2012. dec. 27. 21:05
 18/19 anonim ***** válasza:
90%

azért éri meg, amit előttem már írt valaki: ez amolyan bizalomgerjesztő dolog akar lenni részükről, hogy nyugodtan vedd meg, elégedett leszel

a cég nem magyar, tehát nem a potyaleső, furfangos, néha szrrágó magyar aggyal gondolkodik, a marketinges, aki ezt nyugatországban kitalálta, az nem ilyen tapló gondolkodáshoz szokott

2012. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
akinek LoiszVottyonja van nem hiszem hogy rászorul arra hogy ruhakölcsönzőnek nézze a h&met.
2013. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!