Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek bevált a láthatatlan...

Nektek bevált a láthatatlan melltartó? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Mennyi ideig volt tartós? Én nem merem megvenni, mert annyira félek, h lecsúszik a ruha alatt, sajnos nem sok mellem van.



2012. dec. 29. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem sok melled van, akkor pont hogy érdemes lehet kipróbálnod.

Olvastam tapasztalatokat: tartani nem tart, nagyobb mellre nem való, de kicsire még oké. De itt a kicsi A-t jelent ám! B-kosarat már nem nagyon tart meg.


Ne drágát vegyél, csak mondjuk ebay-ről és otthon próbálgasd, akkor nem kerülsz ciki helyzetbe, ha mégse jönne be. ;)

2012. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőm vett ilyet, hogy nem látszik majd a pánt nélküli ruha alatt... most elmondanám, hogy ennek az egész körvonala feltűnően látszott... persze valami fodros díszes ruha alatt lehet hogy jó, de passzos alatt nem. És világos ruhához sem ajánlanám, mert az izzadtság ami folyik majd belőle az sem túl szexi:D Amúgy nem csúszik le, meg mosható, meg minden... ezzel nincs is gond, csak minden mással.
2012. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
véleményem szerint ezt csak azért találták ki hogy a fotosók által sztároknál lesezz itt dudorodik a cici ott dudorodik a cici bakikat elkerüljék.. máskülönben fogj sebtapaszt és ragaszd körbe a mellbimbódat hogy ne dudorodjon... :D
2012. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem van, de nem fogom felvenni soha többet!! Voltunk egy rendezvényen és itthon visszanézve a képeket láttam, hogy úgy nézett ki mintha a mellemen lett volna még egy kisebb mell. ÁÁÁÁÁHHHHh! Nagyon ciki! Még mindig lever a víz ha rágondolok hogy mit gondolhattak rólam, Úristen! :( De itthon a tükörben valahogy tök okés volt, nem értem. Pedig nincs nagy mellem 75/A.
2012. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!