Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éven belül jöhet divatba...

Hány éven belül jöhet divatba Magyarországon a férfi szoknya?

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
SOHA
2012. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát van neked eszed??
2012. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem soha :D Nem akarok olyat látni, hogy a szél felfújja a szoknyájukat és akkor... xD
2012. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A skotoknal jo hogy nem csak a pasik sasolhatjak a noket, hanem a nok is a pasikat, mert sokan szoknyaba jarnak :-) SZerintem szexi. De amugy azt nem szoknyanak hivjak.
2012. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezt most rendesen megkérdezted ???

Te normális vagy ?

Vagy csak meleg ?

2012. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
5-10 éven belül szerintem. Még külföldön sem túl elfogadott, szóval ahhoz hogy hozzánk bejöjjön bőven kell még idő.
2012. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Soha, ha mindenki szoknyát fog hordani, akkor hogyan lehet majd a férfi és a női megkülönböztetni? Meg amúgy is, ha meleg vagy, és szeretnél, akkor már most is hordhatsz szoknyát, ne szégyelld ami vagy :DD (persze ha nem vagy az, akkor ne vedd magadra, nem sértésnek szántam)
2012. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

a magyar társadalom nem elég elfogadó a férfi szoknyákkal kapcsolatban. én olyan legalább 15 évre saccolom a dolgot (minimum)

(divatstylistnak tanulok)

2012. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Magyarországon az emberek azt nézik, hogy mi van a másikon, és az szerint öltöznek, viselkednek. (pl.: fila táska esete)

Ha egy kicsit máshogy öltözöl, akkor már ujjal mutogatnak rád, és óvatosan azért szemmel tartanak, nehogy ennél nagyobb baj is történjen.

Tehát, ha kap egy hatalmas reklámot, akkor lesz belőle divat, egyébként meg 10 év múlva sem.

2013. jan. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Viszont milyen jókat lehetne röhögni a WC-nél. Mindenki állna, és vakarná a fejét, hogy akkor most hova is menjen. :D
2013. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!