Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan méretezik a férfi...

Hogyan méretezik a férfi öveket? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, mit jelentenek az öveken a számok, mi alapján méretezik őket? Én 173 cm 80-82 cm derékbőségű férfi vagyok és eddig mindig megjártam ha övet vásároltam, mert túl nagyokat vettem és ki kellett lyukasztatnom őket. A legutóbbi övem, amit vettem 48/120-as és két lyukat is tetettem rá, de leesik rólam. Sok üzletben az öveket nem lehet felpróbálni, mert lopásgátlókkal vannak ellátva és nem lehet bekapcsolni, befűzni. Nekem milyen övet kéne vennem?

2012. dec. 29. 22:23
 1/1 Palotás Imre válasza:
Én még nem tudtam úgy övet venni, hogy ne kellett volna új lyukakat ütni rajta. De van olyan hely, ahol megfelelő géppel tudnak lyukat tenni rá. Kérdezd meg, ahol veszed!
2013. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!