Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vérciki ha bőszárú nadrágot...

Vérciki ha bőszárú nadrágot hordok?

Figyelt kérdés

Azt kell hordanom, amit akkoriban unokatesómék, kapom a ruhákat, csak hát...nincs benne csőszárú csak bőszárú. A szüleim nem vesznek nekem csőszárút (bátyámnak meg egy fél boltot is felvásárolnak, bár ez mellékes), azt mondják, hogy ott a ruhám amit kapok. :(

Egy csőszárúm van, az is egy hónap könyörgés gyümölcse, de azt is ki kell azért mosni...és olyankor csak a csőszárú nadrágok kerülnek elő. :\

Ez nagyon ciki?


12/L


2012. dec. 30. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Sok ember hord nem csőszárú nadrágot manapság is, meg állítólag kezdenek divatba jönni. Ezen ne aggódj! :)
2012. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most még biztos úgy vannak vele, hogy gyerek vagy még, a te ruháidra nem kell költeni. 2-3év múlva, mikor már elkezdesz majd nőiesedni, megváltozik az álláspontjuk:)
2012. dec. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Át tudod alakíttatni a bőszárú farmet csőszárúra. Te is be tudod fércelni hogy jó legyen a méret majd elviszed varróhoz és géppel megvarrja.
2012. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én nem láttam hogy kezdenének divatba jönni a bőszárúak, és remélem tényleg változik az álláspontjuk, a nadrágaimmal pedig NEM kezdhetek semmit, apum szigorúan megtiltotta, azzal az indokkal, hogy nincs értelme. :\
2012. dec. 30. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj :) Ha mégis zavar, akkor picit félreraksz, és a varrónő beszűkíti neked :)
2012. dec. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ok, de nem tudom fizetni!
2012. dec. 30. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat egy lany eleg erdekessen nez ki boszaru nadragban,legalabb annyira furan mint 1 fiu szukben! Es pont itt a kibeszelo oldalon derul ki hogy milyen csunyakat gondolnak az ilyen eltero,nem megszokott ruhazkodasrol!
2013. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát...ezzel mostmár egy ideig gondom se lesz. :)

A hosszú, csúnya nadrágokat felcseréltem térd és rövidnacikra, amiben nincs ilyen meghatározott divat, és ilyenkor mindig azt mondják, hogy öltözködés terén tavasszal nyáron és ősz elején nagyon rendben vagyok, jövőre kéne valamit tennem...tudom, hogy mit gondolhatnak róla, de annyi cicafiú jár szűknaciban, hogy nevetséges :D xD

2013. ápr. 23. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!