Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, ma ki hogyan öltözik...

Csajok, ma ki hogyan öltözik szilveszterre?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ki mit vesz fel, hogy lesz a haja, a sminkje.. szolidabb vagy inkább intenzív.. írjatok! :)
2012. dec. 31. 09:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szolidabb :) Nekem ma család bemutatás is lesz, szóval muszáj a szolidabb oldalt képviselni :D
2012. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ja és ruha meg egy sötétebb nadrág, törpesarkú cipő(magasabb sarkakon állni nem tudok nem hogy menni :D) felsőn még gondolkozom :D
2012. dec. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

cicanadrag,csikos top,nagyon csini dekoltazzsal:) meg fekete csillogo hosszúujju,melleny, kabát:) hosszú fekete csizma

haj feltuzve elol,smink,szemhejtus.

16L

2012. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Házibuli lesz vidéken, kicsit hűvösebb lesz az idő, ezért harisnya és fölé cicanadrág, magassarkú csizma, fenék alá érő, hosszú ujjú, garbós lila pulóver. A hajam leengedve, sminkem füstös lila. A ruha jól kiemeli az alakom, szóval olyan rafinált. Szolid, de még sem annyira. :D 18L
2012. dec. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
[link] ilyen csak a szoknya fekete
2012. dec. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Fekete csőfarmer, fekete ujjatlan, bőr csuklószorító, szóval nagyjából úgy, ahogy mindig. :) A smink picit erősebb lesz.
2012. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Rajtam egy fekete miniruha lesz.


22/L

2012. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Rajtam is fekete miniruha. És ezt a sminket gondoltam ki: http://www.youtube.com/watch?v=hVc_6ruHHqs&feature=endscreen..
2012. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Még nem döntötem el, házibuliba megyek, az egyik lehetőség farmer fekete pánt nélküli felső, csipkés rövidújjú boleró, a másik pedig fekete csombközépig érő ruha rózsaszín mellrésszel ez is pánt nélküli.


A sminkem kicsit erősebb, füstösebb lesz :)

a hajamat kivasalom és szerintem feltűzöl elöl, hogy ne lógjon a szemembe :)

2012. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

egy lila bulis top,fekete nadrág,és magassarkú csizma.

Hajamat belövöm azt szokás szerint mindennap kell,fazonja megkívánja, és sminkem füstös lesz csillámokkal.

2012. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!