Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szilveszterre,...

Mit vegyek fel szilveszterre, ha házibuliba megyek?

Figyelt kérdés
Olvasgattam itt is és más weboldalakon is, de nem igazán tudom, hogy mit kéne felvennem szilveszterre egy házibuliba. A barátnőimet is kérdeztem ős pics@ruhába mennek. Szerintem túlzás egy kicsit, még diszkóba is nemcsak egy egyszerű falusi házibulia. Viszont a farmer póló kombót is hanyagolnám. A barátommal megyek neki is tetszeni akarok és kicsit szexi is szeretnék lenni. Kicsit erősebb alkatom van. Mit tanácsoltok?20L
2012. dec. 28. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
*ők
2012. dec. 28. 17:30
 2/4 anonim ***** válasza:
én is házibuliba megyek és én latex nadrágot és egy szexi csőtoppot veszek fel :)
2012. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csinos.
2012. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fekete ceruzaszoknya mondjuk bordó vagy szürke harisnyával és fekete, szintén feszülős felsővel. Ha esetleg ez túl merész akkor én is azt tanácsolnám, mint az előző :)
2012. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!