Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Egy női magazin szerint...

Fiúk! Egy női magazin szerint utáljátok a csajokon az alábbi ruhadarabokat. Valóban igaz, és ha igen, kifejtenétek, hogy miért?

Figyelt kérdés

Cicanadrág

Gladiátor szandál

Török nadrág


A törökgatyát még megértem,de hogy a gladiátor szandállal mi bajotok,el sem tudom képzelni.Illetve még azt is felfogom,hogy a cicanardág nem mutat jól mindenkin,de ha a viselőjének jó alakja van,akkor sem szeretitek ezt a darabot látni a lányokon?


Normális válaszokat légyszi! :)



2012. dec. 31. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Török nadrág: egyértelmű, nincs mit ragozni rajta.

Cicanadrág: Hiába a jó segg, ha nem takarja semmi a popsitokat(felső), rohadt igénytelen...

Gladiátor szandál: nem valami szép, de ezzel nincs bajom.

2012. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem nekem szólt a kérdés, de:


1. Női magazinnak hinni a világ legnagyobb gyökérsége. Az én kezembe is akadt már egy-kettő, és miután pl. a Cosmóban ilyen tippeket láttam, hogy ha fel akarod izgatni a párodat, akkor suttogd a fülébe erotikusan, hogy este betolnál 1 kolbászt, meg hogy a zebra-leopárd-tigrismintás fehérneműtől minden férfi bevadul (ismerőseim 90%-a inkább hányingert kap tőle)....na, hát ezek után azt hiszem egyértelmű, hogy ezeknek nem érdemes bármit is elhinni :)


2.: Mindenki más és más ruhadarabokat szeret. Az én párom pl. a török nadrágot és a cicanacit is utálja, a gladiátorszandállal nincs baja. Ellenben ismerek olyat, aki meg megveszik a török nadrágért, a cicanadrágot meg közönségesnek tartja. Csak annyit érts meg, hogy ízlés kérdése az egész. Nem egyformák a férfiak sem, ahogy mi nők sem, és mindenkinek más tetszik egy nőn. Ennyi, nincs ez túlmisztifikálva.

2012. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A török nadrágot kerüld, mert az szerintem nagyon nem jó... A cicanadrág jöhet, ha hátulról jól nézel ki. A gladiátor szandál meg semleges...
2012. dec. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A töröknadrág nem nőies,olyan mintha telekakilták volna,a szandál semleges,számomra a cicanadrág abszolút bejön még a kicsit teltebb lányokon nőkön is.
2013. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!