Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves vagy és hogy öltözkö...

Hány éves vagy és hogy öltözködsz?

Figyelt kérdés

Milyen stílusban? (sportos, elegáns, diszkós stb.)

Melyik márkákat favorizálod?


Most lettem 26, és a barátnőm már szeretné, ha kicsit elegánsabban öltöznék, de nem dolgozom olyan helyen, ami indokolná, nekem meg bejön a koptatott farmer-kapucnis pulcsi kombináció, kényelmesebb mint az ing. Mi a véleményetek?

Nemet, kort is írjatok!


2013. jan. 1. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19/ és nőies - de nem annyira - illetve a hétköznapi viselet híve vagyok. Meg nagyon szeretem ha van rajtam egy feltűnőbb darab és ahhoz egy visszafogottabbat választok.
2013. jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Olyan rockeresen. Fekete ruhák, kiegészítők, tornacipő vagy szegecses csizma.

17/L

2013. jan. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nem igazán sorolom magam egy stílusba sem.Talán ha nagyon beakarnám kategorizálni az öltözködési stílusom,akkor a sportost mondanám.Szakadt,koptatott farmer,vagy egyenesszárú fekete farmer,kapucnis pulcsi,trikó,edző cipő,tornacsuka,van egy két nőiesebb felsőm is,de nem azok a giccses sz.rok.Mindig úgy öltözöm,ahogy nekem kényelmes.Persze alkalmi ruháim is vannak,szóval oda nem így ilyen lazán öltöznék azért.Régen is hasonlóan öltözködtem,mint most.Semmi gond az öltözködéseddel,öltözz úgy,ahogy kényelmes.

25/n

2013. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

valahol a nőies és sportos és punk közt.

23l

2013. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

18/l


Egyszerűen, visszafogottan, fltűnés mentesen, de igyekszem csinosan.

2013. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nőies, elegáns, legalábbis igyekszem az lenni. A kedvencem a Zara, azon belül a woman-es jelölésű ruhák, azokban általában van valami fantázia, és minőségibb az anyagok, mint a sima basic daraboknak. A kabátom is innen van, egy királykék szövetkabát, aranyozott gombokkal, ez eléggé meghatározza télen a megjelenésem.

[link]

Aztán nagyon szeretem az intimissimmit, szerintem nagyon szép holmikat lehet kapni, nem csak fehérneműt.

[link]

Nadrágnak sima csőnadrágot szoktam hordani, sajnos nem vagyok valami nagy szoknyás...

Cipőnek egy kényelmes magassarkút, de kedvelem a lapos csizmákat is, csak mostanában, ezek a military jellegű szegecses bakancsok nem igazán tetszenek, inkább az egyszerűbbeket kedvelem, ezeket általában vagabondból, tamarisból, ha több pénzem van salamanderből szerzem be.

[link]

[link]


[link]


Táskából nagyon tetszenek ezek a pici, láncos fülű retikülök, sok szépet láttam már, csak hétköznapra nem valók:


[link]


[link]

2013. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És 21 éves vagyok, ez lemaradt :)
2013. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Felveszem ami megtetszik. Szeretem a fekete színt, és a punkos-rockeres stílust, de ugyanakkor divatbolond is vagyok. Szóval tényleg nem lehet bekategorizálni egy stílusba. Márkák közül a kedvenceim az Emily The Strange, és Hello Kitty. De nem érdekel márkásak -e a cuccaim, a Tescoban is lehet pl. király cuccokat találni(Mondom ezt úgy, hogy imádok öltözködni, szóval elég igényes vagyok a ruháimra.)
2013. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, és 18l
2013. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25f vagyok és legtöbbször elegánsabban. Pl. egy ilyen összeállítás: fekete farmer + lila-fehér csíkos ing + antracit színű félcipő + egy divatos fekete szövetkabát + lila-fehér-fekete csíkos sál.
2013. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!