Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözködnek a páwa lányok?

Hogy öltözködnek a páwa lányok?

Figyelt kérdés
Linket küldjetek légyszi :)

2013. jan. 1. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
te is páva akarsz lenni?
2013. jan. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát volt egy két ismerősöm akik rámutattak valakire és akkor :ez páwa. de nem tudom hogy tényleg milyen. Ha képek alapján megtetszik akkor igen, de ha nem akkor nem. Ennyit tudok mondani. LÉgyszi küldjetek linket!!!
2013. jan. 1. 19:24
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Úgy,ahogy kb. sok ismerősöd. Drága boltból való drága,márkás ruhák.Kicsit hippisen.
2013. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Esetleg link valaki? :D
2013. jan. 1. 19:45
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
2013. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
18%
Szerintem ez a"Páwa" dolog nagyon hülyeség... Ki találta ki? -.-" "Őfelsége" egyszer invitált a "klubba", de visszautasítottam, mert ez hülyeség... Aki valahová akar tartozni, ne így nyilvánítsa ki! Ha be akarsz állni vagy benne vagy ebben a szánalmas "közösségben", akkor csak annyit mondok, majd úgyis rájösz, hogy ez nem minden és ezt a "csoportot" szánni kell, nem pedig előnyben részesíteni...
2013. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem értitek a kérdésem. Kíváncsi vagyok, hogy hogy néznek ki ezek a "páwa" ruhák. Ki mondta hogy ilyen akarok lenni? Max ha nekem is tetszik, nem azért, mert a többiek ilyenek.
2013. jan. 1. 19:57
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Bershka, Pull & Bear, Zara ! Innen álltalában. Barna kabát , converse cipő, farmerkabi, barna naci,

2013. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
88%
Hamisítvány márkás ruhák, minden a "kirakatban", minden csillogó-villogó..... Csak látszatra! Ők azok a lányok, akik a fürdőszobában csücsörítve pózolnak a telefonukkal... Minden neonszínű, közönséges, ribancos....
2013. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8.hozzászóló!

Ezek mióta "páwa lányok"?Azért mert igényesek a külsejükre és divatosan öltözködnek. Szánalmas ha valaki leribancoz valakit azért mert ő nem úgy nézhet ki(ezt nem rád értem)


És igen igaza van az utolsónak,azok a páwa lányok akik rikító pink rúzzsal,szőke hajjal,kirakják a csöcsiket és úgy pózolnak a tükör előtt..Az ilyeneken mindig jót nevetek :)

2013. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!