Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azt nem értem egyes nők...

Azt nem értem egyes nők hogyhogy nem fáznak egy szál nejlonharisnyában ebben a hidegben? Ráadásul testszínű.

Figyelt kérdés
Még télen is elég gyakori a nőknél(nyugi,nem az örömlányokra gondolok),ez az öltözködés.Igazából nem zavar,de nehezen tudom elképzelni,hogy nem fázik.Azért választják ezt az öltözködést,mert tényleg igy érzik jól magukat,vagy csak egyszerűen magukra akarják vonni a figyelmet!?

2013. jan. 1. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom felvesznek kettőt-hármat. Nehéz elhinni, de három harisnya eléggé meleg, főleg, hogy mostanában nincsenek is nagy hidegek. Melegebb, mint egy farmer.
2013. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

ha jól megnézed őket, akkor látni fogod, hogy fáznak. én ezeken mindig jót mosolygok.

mondjuk a logikájukat nem értem, hogy miért nem öltöznek fel jobban.

2013. jan. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"elég gyakori"


Te valami nagyon különleges helyen lakhatsz ezek szerint!

Nálunk (agglomeráció) nyáron is szinte mindenki farmerban van.

2013. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem különleges hely,budapesti vagyok.Csak ahogy írtam az elején,elég gyakori.
2013. jan. 1. 20:57
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Kettőt kell felvenni, és akkor nem fázol.


Vannak olyan ruhák, amelyekhez nem lehet szines vagy fekete harisnyanadrágot felvenni, és persze vastagot sem lehet. Ha magassarkú cipőt veszel az nem áll jól vastag harisnyanadrággal: muszáj vékonyat venni. Ha nem akarsz fázni, akkor rétegezni kell, így a két (vagy három) vékony már megfelelő, és nem néz ki rosszul!


Remélem segítettem! :-)

2013. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan a ruha, akkor muszáj nejlonharisnyát felhúzni. Szilveszterkor én is csinosabb ruhát húztam és fölpróbáltam hozzá egy kicsit vastagabb fekete harisnyát, de nagyon nem nézett ki jól, így maradt a vékony testszínű. Kérdezgették is hogy nem fázom? Fáztam egy kicsit, de legalább hosszú meleg kabátot húztam hozzá, így el lehetett viselni. De hétköznap inkább maradok a melegebb holmiknál.
2013. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lycrás vagy mikroszálas vékony szálú harisnyák alá hidegebb napokon mindig egy 20 denes vékony szálú testszínű harisnyát veszek fel. Így sokkal melegebb.
2013. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bocs a lényeg lemaradt. alá 20 denes KREPP szálas harisnyanadrágot veszek fel!
2013. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szoknyás srác vagyok és még télen is abban járok.Már annyira megszoktam,hogy -5 fokig kibírom egyszál vékony nejlonharisnyában, ennél hidegebb időben kettő vagy három harisnyanadrágot húzok a szoknyám alá.vagy pamutot veszek fel.
2013. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!