Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon ilyeneket találni?

Figyelt kérdés
[link] Még sehol sem találtam itthon, de nagyon érdekelne. :)

2013. jan. 2. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyet egy darabig biztos nem kapsz,miért nem rendelsz ha annyira érdekel?????
2013. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, csak akkor hordj legginget, ha MAXIMUM 36-os méret vagy. Elképesztően UNDORÍTÓ látvány egy színes legging, ami vonzza a szemet egy mondjuk akkora combra, ami kettőnek is elmenne! Ééés még: A legging nem nadrág!! Kizárólag hosszú felsővel hordd mert nagyon olcsónak hat nadrág helyett.
2013. jan. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. kommentelő: ? O_O Ki mondta, hogy nagy darab vagyok? Egy szó sem esett róla.. :| Elég vékony vagyok hozzá, hogy jól álljon. Dee amúgy meg engem azok a kommentek érdekelnének, hogy esetleg MAGYAR oldalakon találhatóak-e ilyenek.. :DD A kérdésemre szeretnék választ, nem további beszólásokat. Had hordjam már amit akarok, valószínűleg az életbe nem találkozunk, hogy lásd. Tényleg, ilyenkor mit éreztek? .. :'DD


1. kommentelő: Mert rendelnék neten is ha csak úgy lehet, de magyar oldalról. :)

2013. jan. 2. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem a new yorkerbe láttam hasonlót :)
2013. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!