Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen felsőt venni?...

Hol lehet ilyen felsőt venni? KÉPPEL!

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 2. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%

Ez egy nagyon kivàgott felsö!

Sose vennèk fel ilyet!

2013. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

oké, de nem ezt kérdeztem. :)

Ízlések és pofonok...

2013. jan. 2. 23:28
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj tènyleg nem a vèlemènyemet kèrdezted.
2013. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz egy szakadt terítőt és megkötöd a tarkódnál.

Ez kb annyira jó, mint egy marék poshadt körte.

Á nem, annyira sem ,abból lehet lekvár.


Ja és gondolom plázákban lehet venni, tömegcikk.

2013. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem csinos, és nemtudom miért vagy ilyen ellenséges? :)
2013. jan. 2. 23:45
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok ellenséges, nem mondtam, hogy a kedves kérdező mekkora.... amiért ilyet akar.

Azt mondtam, hogy szerintem haszontalan és ízléstelen(ronda)

De megírtam kb hol keresd, mert plázákban tutira van.

Ha megnézel egy átlag népszerűségnek örvendő diszkót tuti lesz minimum egy ribi, akin ilyen van.

Na már most a diszkós ribikről 2dolog tudható elég nagy bizonyossággal:

Az egyik, hogy iskolába nem nagyon szerettek járni sosem, a másikk, hogy plázákban szeretnek lógni és vásáolgatni.

Na már most a ruha beszerzésének az elsőhöz nem sok köze van, így a második a nyerő. :)

2013. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én még mindíg úgy érzem ellenséges vagy .. és valamiért nagyon nagy féltékenységet is érzek és problémákat saját magaddal kapcsolatban .. amit úgy kompenzálsz hogy másokat minősítesz, és nem magamra gondolok. De nekem mindegy én nem akarlak bánta, attól nekem nem lesz jobb.

De oké! majd "plázákban" keresgélek :) ("suli helyett") :)

2013. jan. 2. 23:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nem ellenségeskedés de ilyet eddig csak c kategóriás állampolgárokon meg telepi királylányokon láttam, a csinostól meg az ízlésestől jó messze van. de a kínaiban tutira vannak ilyenek.
2013. jan. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Már bocs, de én nem mondtam, hogy suli helyett keresgélj, még mielőtt valamiért ezt gondolnád.(Bár nem tudom miért gondolod)


Az ilyet meg imádom, nem tudsz beoltani semmivel, szóval nekem biztos belső viszályok dúlnak a lelkemben, érzelmi roncs vagyok és mentálisan erősen zavart, ráadásul még a műszerem is kicsi.

Hehe :D Csak jó tanács, ezt felejtsd el, olyanok szokták ezt írogatni, akik intellektuálisnak akarnak tűnni, csak nemigen sikerül nekik sehogy sem :D De tényleg.

2013. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze azt nem feltételezem, hogy te is ilyen lennél.
2013. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!