Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon furcsa, ha túlságosan...

Nagyon furcsa, ha túlságosan vegyes, kissé összevissza az öltözködésem?

Figyelt kérdés

Hol nőies, ez magassarkú , blúz. Hol nincs nincs kedvem az egészhez, és felkapom a martens-emet, bő pólóval és ballonkabáttal. Néha tornacipő, leggings, dzseki, amolyan 'csajos'.

Szóval ez nem furcsa a környezetem számára? :s



2013. jan. 3. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg ízlésesen öltözködsz, addig nem furcsa. Épp mihez van hangulatod...
2013. jan. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, hogy egyik nap fodros ruhában meg magassarkúban vagyok, másik nap meg szegecses bakancsban és mintás hasított nadrágban. Szerintem nem gáz, ez azt jelenti, mersz kísérletezni, kreatív vagy, van fantáziád és nem ragadsz le egy stílusnál. Miért is kéne? Ha sok minden tetszik, akkor mutasd ki :)
2013. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát azért ez elég fura! Elképzeltem, hogy megismerkedem egy lánnyal, aki nagyon megtetszik (többek közt a csinos külseje miatt, első látásra ugyanis nem sok szempont alapján dönthetünk), s a legközelebbi randin megjelenik egy (szakadt) farmerban és tornacipőben...

Hát meglepődnék az biztos.

2013. jan. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!