Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magassarkús lányok! Ti hogy...

Magassarkús lányok! Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Aki nem kocsival hanem tömegközlekedéssel jár, hogy tud magassarkút hordani? Egyszerűen imádom a magassarkús cipőket de nem nagyon merem őket hordani. Mivel a ruhatáram csinos ruhákból áll (blúzok, blézerek, szép kardigánok stb) ezért nem igazán illik mellé a szaladgálós sportcipő. Elég nehezen találok normális lapos cipőt amit csinos ruhához fel lehet venni.



Tehát szerintetek hogy "kivitelezhető" a hétköznapokon a magassarkú? Persze nem minden nap de legalább 3-4x


2013. jan. 4. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy hány centisket hordasz, de szerintem túl magas sarok nem kell hétköznapra. Én egy 5 és 7 centissel simán elboldugolok a városban, és a buszon is, mellesleg cisnosak is.
2013. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vannak magasak is de inkább az alacsonyabb 6-8 centiseket hordok. :-)
2013. jan. 4. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem van olyan 8 cm-es amiben a világ végére is elmennék iolyan kényelmes de van amitől fél óra után nagyon fáj. Sajna nehéz kifogni a jót. Cipő függő nagyon. Szeritnem elégedj meg az 5-6 cm-s sarkúakkal azok elég kénylemesek tudnak még lenni. Én régen rengeteget hrdtam magassarkút de amióta az egyik bütyköm kijjebb van azóta nem napi szinten. Még enm látható az elváltozás de én már érzed rajta. Inkább vigyázok mert nagyon ronda a bütykös női láb. Sajnos mindenkinek lesz aki hosszú távon magasban jár.
2013. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem megszokás dolga.:) ha hozzászokik az ember egy idő után már elviselhető hosszú távra is. aki kezdő annak elég fájdalmas:/ nekem a modellkedés miatt azt mondták napi 6-8 órát mászkáljak 12-13 cm-es magassarkúba.eleinte nagyon fáj de mostmár elég könnyen közlekedek benne mert megszoktam:)
2013. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megszokás. Meg aztán, ha nem túl magas sarkú cipő (~4-6 cm), egyáltalán nem kényelmetlen, én csak "szaladgálós magassarkúnak" nevezem őket. A kimondottam magas, tizencentis cipők persze nem olyan praktikusak ha a nyakadba veszed a várost, de nem túl rohangálós napokra szerintem egyszer-egyszer beinktatható.

A lényeg, hogy hordj több fajta sarokmagassárot is (alacsonyabbat, középmagasat, magasat, és persze lapost), így jobban "edzésben" marad a lábad.

2013. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magassarkúban nem lehet nagyon sietni, én ha az van rajtam, korábban indulok mindenhova, nem veszek fel 12 cm-es sarkút, nálam a max a 9-10, és ezek is inkább csizmák, ezek jobban fogják a bokát, így könnyebb bennük menni.
2013. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bokacsizmában, csizmában, bokapántos cipőben könnyebben kivitelezhető a dolog.Illetve nem tudom hogy állsz az éktalpú vagy telitalpú cipőkhöz, ezekben is könnyebb járni, bár nem mindenkinek tetszenek.
2013. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
A tűsarkú felejtős csak, az kínszenvedés és már nem is divat. Vegyél olyat aminek platformja van és szélesebb sarka, abból még a 10 cm-es is lehet kényelmes. De vannak szép 5-6 cm-esek is, az tuti kényelmes és sietni is lehet benne.
2013. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!