Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piros szalagavató koktélruhát...

Piros szalagavató koktélruhát mivel lehet feldobni?

Figyelt kérdés
Maga a ruha piros és ugyanolyan piros csipkecsíkok vannak benne. Ja és pántos. Milyen kiegészítőkkel és színekkel lehetne feldobni?
2013. jan. 4. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem fekete kiegészítőkkel..:)
2013. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fekete boleróval. Vagy fekete harisnyával, kb. olyan 20 DEN-sel.
2013. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nóri.13 válasza:

Elsővel értek egyet.

A piroshoz többnyire feketét szoktak, pl: egy szalaggal átkötni a derekadnál.

Ékszernek csipke mintázatú fekete karkötő és nyaklánc.

És én fekete tűsarkút vennék fel hozzá, mert ha pirosat veszel az úgy túl sok.

2013. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nóri.13 válasza:
Esetleg, ha a hajadat valahogy összefogják, olyan csatot tennék bele, amin pici rózsák vannak. Az is jól mutat.
2013. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem harisnyát bolerot, meg ilyeneket ne erőltesd... inkább ezüst ékszerekkel.
2013. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a ruha stílusától függ,illetve hogy milyen hatást akarsz elérni vele.Ez mind a te személyiségedtől,alakodtól,ízlésedtől is függ.

Nálam az első abszolút nyertes a fekete..ez szexi,alkalmi és feltűnő.Második,a sötétkék,ami szintén elegáns,talán szalagavatóra még jobb is.harmadik az ezüst illetve szürke kiegészítők.Esetleg ezüstös fehér...de magában a fehér közönséges.

Én cipőnek feketét vennék fel,fekete gyűrűvel és fülbevalóval,és egy fekete vagy ezüst táskát.

2013. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. jan. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Rendesek vagytok! Feketével kombinálom a pirosat, az ékszer pedig valószínűleg ezüst lesz! :)
2013. jan. 11. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!