Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tudom a szemelyisegemnek...

Hogy tudom a szemelyisegemnek legmegfelelobb oltozkodesi stilust beallitani?

Figyelt kérdés
Regebben izig-verig metalos voltam, aztan ahogy kinottem a kamaszkort, ugy egyre jobban inkabb elhagytam a full fekete ruhakat, bakancsot, zenekaros polokat, egyeb kiegeszitoket. A zenei izlesem is szelesebb lett, tobb stilust kezdtem befogadni. Akkor jol ereztem magam, igaz minden honnan kilogtam a sorbol, aztan ahogy abba hagytam a sulit, elkoltoztem egy nagyobb varosba, vettem par atlagos ruhat, de nem erzem magam jol bennuk. Nem akarok mar rocker cuccokat sem hordani, mert komolytalanak erzem magam toluk, de az atlagos ruhakban meg nem erzem jol magam, mert nem illenek az osszetett egyenisegemhez. hogy talaljak ra a hozzam illo stilushoz???

2013. jan. 5. 02:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak nézelődni kell és ami megtetszik azt megvenni. Én sm egy helyen vásárolok. A Hádától kezdve a kínaitól át a New Yorker-ig mindenhol szétnézek, így biztos van esély arra, hogy találok valami jó cuccot.
2013. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ruhákat vegyél, amikben jól érzed magad. Próbáld fel őket, nézegesd benne magadat, gondolkozz, hogyan tudnád befogadni a már meglévő ruháid közé, párosítani velük, és vedd meg, ha tetszik. Nézzél esetleg divatblogokat/videókat, magazinokat, ott biztosan kapsz rengeteg ötletet, mit hogyan párosíts, és biztosan lesz olyan stílus, ami megtetszik, és szívesen viselnéd te is.
2013. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2013. jan. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!