Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy fekete felsöt semmiképpen...

Egy fekete felsöt semmiképpen nemtudok átfesteni más szinűre ruhafestékkel? Nem probálta még senki?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy menne.
2009. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

de.

vannak olyan textilfestékek, amik sötét alapra valók.

nemtudom, hogy hol laksz, de budapesten az üllői úton [nemtudom hány szám pontosan bocsi:S] de van arra egy nagy díszes épület, és ott lehet kapni ilyen festéket. azthiszem 18, de nem biztos :S

2009. aug. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Sajna vidéken lakok, de majd körbe nézek hátha itt is lehet kapni!:)

2009. aug. 27. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem szürkével működött a dolog, sok-sok hipózás után textilfesték, nem lett ugyan ökéletes, de farsangra kellett, a célnak megfelelt.
2009. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen én is a hipózást, és utána a festést ajánlom... Bár lehet nagyon elvékonyodik az anyag tőle.
2009. aug. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia !

Az Iberia textilfesték családban létezik olyan, hogy textil színtelenítő, én inkább ezt ajánlom a hypo helyett, mert a hypo nagyon erős vegyszer és keményen odatesz a textília szerkezetének.

A színtelenítés azért fontos, mert egy anyag bizonyos mennyiségű festékszemcsét tud magához kötni, többet nem. Helyet, lehetőséget kell teremteni egy új szín szemcséinek a megtapadásához.

2009. szept. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
be lehet festeni. egyik ismerősöm utálja a fekete színt és a fekete ruháit beszokta festeni ruhafestékkel. de nem lesz olyan világos színe. pl: a piros festékkel befestett dolgok inkább bordó színűek lesznek.
2010. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!