Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Convers cipőt szeretnék de...

Convers cipőt szeretnék de melyik szín a jobb? ( A több lent)

Figyelt kérdés
Nah szóval most fogok először converset kapni, nekem a fehér nagyon tetszik de sokan azt mondják hogy nagyon hamar koszos lesz meg besárgul meg nem lehet sokszor mosni meg ilyenek így a bézs színűben gondolkodtam.Nektek melyik tetszik jobban?Esetleg akinek ilyen cipője van véleményt is mondjon róla(márkárol)Tapasztalatok a fehér conversel kapcsolatban!! Előre is köszi!!

2013. jan. 5. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a szín amelyik neked tetszik...
2013. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Volt már fehér bőr (bár inkább volt műbőr), Converse kosarascipőm. Nem sárgult be. Hamar koszos lesz de ha rendszeresen tisztítod akkor nem lesz ilyen bajod sem.

2013. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem fekete alapon szivecskes volt :D

amugy szerintem a feket jobb , mert azon nem latszik a kosz :)

de neked kell donteni , mert nem mi fogjuk hordani :D

2013. jan. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
unokatesómnak volt fehér és ráejtette a csoki fagyit... ki is lehetett dobni a kupába.... nem lehetett kiszedni belőle... most van neki kék eddig egész jól bírja nem látni rajta a koszt.... nekem piros van... azzal is meg vagyok elégedve :)
2013. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én csak Bézs és fehér színű vászont akarok és azért nem tudok dönteni mert én szívem szerint fehéret akarok csak az egyik ember azt mondja hamar koszos lesz a másik hogy egyáltalán nem lesz koszos és nem tudom hogy mi az igaz :PP
2013. jan. 9. 16:37
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem volt vászon 2 is 3 hónap után szétjöttek,és undorítóan néztek ki

tesómnak is volt egy vászon szétjött 2 hónap után.Utána lett egy bőr fehérje,4 hónapja és mg semmi baja.még csak piszkosnak sem mondanám

2013. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én csak nyáron száraz időben hordanám + van egy vans cipőm is amivel felváltva fogom hordani :)) szerintem biztos hamis volt az ami neked szét jött mert barátnőmnek már 1 éve meg van és még szinte semmi baja
2013. jan. 12. 22:29
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem piros alapon fehér pöttyös van, ez drágább mint az egyszínűek, de még kb semmi baja nincs, áprilisban kaptam és októberig hordtam, de csak egy kicsit kopott a sarkánál, meg egy icipicit megrepedt a gumirész de nem nagyon látszik, nagyon kényelmes, nagyon szeretem, de ha most kéne, tuti feketét vennék, mert ezt nem tudom olyan sok mindennel párosítani:)
2013. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én egyszínűt szeretnék amiatt ami te mondtál hogy nem lehet a mintásat párosítani sok féle ruha összeállítással de még a túl úgy mond színeset( pl:sárga,lila,rózsaszín...stb.)
2013. febr. 2. 19:58
 10/10 Kovacs Lilla Anna válasza:
Háát az unoka testvéremnek van egy fehér... de az anyukája állandoan mossa és egyre jobban szürkül...
2013. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!