Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van, hogy egy fekete...

Miért van, hogy egy fekete nadrágon pár mosás után szürke (mintha kifakult volna) csíkok lesznek rajta?

Figyelt kérdés
Hoy lehet ki küszöbölni ezt? Mit lehet ellene tenni ha már megtörtént?

2013. jan. 6. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
mert a kínaiban vetted és rossz a minősége.
2013. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen ez sajnos tényleg a minőség. De nekem volt olyan nadrágom ami márkától való és az is ugyanúgy kifakult. Úgyhogy mindegy hogy hol veszed meg menyiért .... :) Most vagy veszel új nadrágot , vagy esetleg újra befestheted textilfestékkel ( nem tudom pontosan mi a hivatalos neve). De igazából szerintem nem éri meg bajlódni vele. Még talán ha ilyen külön feketékre való mosóporral mosod azzal megelőzheted.


Remélem tudtam segíteni! :)

2013. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ilyen fekete ruhákhoz valóval mosom és nekem volt hogy egy márkás nadrágom is ilyen volt és most van hogy egy olcsóbb nem anyira márkás is pont ilyen.
2013. jan. 6. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!