Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel itthon, hogy...

Mit vegyek fel itthon, hogy jobban tetszek a páromnak?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam már a ruháimban és szeretnék a páromnak is tetszeni. Milyen divatos itthoni viseletet vegyek, amiben főzni-mosni lehet, és nem úgy nézek ki, mint aki éppen indul valahová. Szeretnék kicsit divatosabb lenni...28 éves nő vagyok.

2013. jan. 7. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen sportos együttesek, megérné egy-kettőre befektetned. Olyanokra gondolok, mint pl. budmil, adidas, de ezeket olcsóbban is meg lehet kapni. Mondjuk egy fekete hosszú nadrág, meg egy rövidebb, olyanok, amik kiemelik a feneked. Tudsz bennük mozogni, de szexi is. Hozzá illő pulcsival, ha hűvösebb van, ha melegebb, egy-két testhezálló top. Ezek mondjuk boltba menetelre is tökéletesek. Persze néha meglepheted azzal, hogy egyszál vmiben állsz neki reggelit csinálni. :D

Remélem, tudtam egy kicsit segíteni. :)

2013. jan. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nem tudom, de én az én páromnak mindenbe tetszem, sőt, melegítőben, smink nélkül tetszem neki a legjobban. a párod mondta, hogy nem tetszel így annyira, vagy ez csak a te elméleted?:)
2013. jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem otthonra simán mehet a cicanadrág, ha jól áll, mert nagyon kényelmes és kiadja a lábad, feneked. Mindemellett az alapdarabok, tehát sima fekete, szürke, kék még olcsóak is, szóval beszerezhetsz egy párat, és váltogatni is könnyen tudod őket.


Ehhez jöhet bármilyen hosszított alap pamut felső, atléta, pulcsi.


Az én párom nagyon kedveli ezeket, de valóban igaz, hogy a barátodnak mindenben tetszel, de megértem, hogy csinosabban szeretnél kinézni otthon is, és ez alapvetően jó dolog.

2013. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én itthon télen mindig cicanadrágban vagyok az én párom nagyon szereti mert feszül a fenekemen meg az egész lábamon. Felsőnek vagy egy toppot és egy kardigánt veszek fel, vagy hosszú ujjú felsőt. :-)
2013. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ívy1 ***** válasza:
A cicanadrág szerintem is jó,persze nem az alkalmiak hanem egyszerü pamut,de jó a fitnesznadrág is,és még rövid popsit nem takaró felsőt is vehetsz fel hozzá.
2013. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. A páromnak semmi baja az itthoni öltözékemmel, tetszem neki bármiben, én szeretnék megújulni kicsit és mivel egyelőre itthon vagyok a legtöbbet, az itthoni ruházatommal szeretném kezdeni.
2013. jan. 7. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én szempontomból jól látjátok kedves hölgyek,valóban az olyan ruházat a jó ami azért mutat,mármint a testhez állók főleg a cicanadrág,bár az én párom itthonra nem hord sajnos(csak alkalmija van),de a szabadidő nadrágjai mind olyan fazonúak,ami a popsijára simul.Sminket alapból nem használ.
2013. jan. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!