Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik converse a jobb?

Melyik converse a jobb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


2013. jan. 8. 15:48
 1/5 anonim válasza:

A converse olyan lett már mint az Apple. Semmivel sem jobb egy átlagos cipőnél (Ami 10edébe kerül csak), csak ugye itt van hogy All Star (Az Applenél meg az alma...)


Szóval azt a feliratot fogod csak kifizetni, ha normálisan használod akkor 2-4 hónap után máris lőttek neki.



De nem akarok bunkó offoló lenni szóval az 2.

2013. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Iphone-om van, de nem menőzésből vettem. és ezt csak mi magyarok mondjuk, külföldön ez egy teljesen megszokott termék, ami elfogadható árban van, csak itt van az ára ennyire elszállva, de viszont ha egy kicsit is értenél az ilyen telefonokhoz rájönnél, hogy megéri az árát, de nem akarok ebbe belemenni. mivel nem ez volt a kérdés
2013. jan. 8. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is Conversem van, nagyon szeretem jó cipők. (szerintem).

mindenképpen a 2!

2013. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha választani kell akkor inkább a második.Nekem fekete van,az tetszik a legjobban.:)
2013. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem is nagyon jo cipok, nekem is van, mar 2 eve vettem es meg mindig cipo.. :) de koszi mindkettotoknek a valaszat! ment a zold kez!
2013. jan. 10. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!