Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kínaikban is lehet push up...

A kínaikban is lehet push up melltartót venni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és annyira lapos vagyok, mint egy 13 éves kb. Normális kapcsolatot sem tudok kialakítani az ebből következő önbizalomhiányom miatt. Szeretném kipróbálni a push up melltartókat, de a drága fehérneműboltokra nincs pénzem. A kínaikban is találhatok megfelelőt? Fel lehet ezeket próbálni a boltban? (Ugyanis még melltartót sem hordtam eddig - tudom ciki, de ez van.)
2008. máj. 31. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Természetesen lehet! :):) Csak bátran, és nem ciki egyáltalán, nyugi ;)


[de ne 13 évesekhez hasonlítgasd magad, és is annyi vagyok, de viszonylag nagy melleim vannak...]

2008. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni, de eddig csak olyat láttam, amibe szivacsokat lehet tenni, nem azt a fajtát, ami alapból bele is van varrva. Ennek az az előnye, hogy több szivacsot is bele lehet tenni ;))
2008. máj. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni, és fel is lehet próbálni. Viszont szerintem fogadd el hogy akkora a melled amekkora, mert ha a kitömött melltartó lekerül csalódás lehet a pasinak.

Sajnos tapasztalat, 23 vagyok, az én mellem is nagyon pici, ráadásul nem is kerek, inkább hegyes. De nem ez kell hogy megfogjon egy pasit. Legyen önbizalmad!

2008. máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én párom kifejezetten szereti, hogy kicsi a mellem (75A méretet hordok), és undorodik a szilikonos cicababáktól. Van ilyen. Ennek ellenére én is push up-ot hordok, mert a legtöbb ruha, póló nem mutat jól a nagyon kis melleken.
2008. jún. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kínaiban szinte csak szivacsosak vannak. Én tegnap előtt vettem egy gyönörű fehér melltartót csipketangával 900Ft-ért...
2008. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

Szerintem semmi értelme mér jób ha nagyonbak látszik ?

És képzeld vanak ojan srácok akik utálják az gyonpumpált szilikonos kurvákat(pl.: én ) nem a kölsö számit szerintem

...Én pl nem az alpján választok partnert h mekora a melle szerintem e miatt ne agodj fogad el önmagad !!

És biz önmagadban :) !

2008. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott is lehet kapni ilyeneket, és fel is lehet próbálni!
2018. febr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!