Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nézik a rockereket...

Miért nézik a rockereket emosoknak?

Figyelt kérdés

Ezalatt nem a kemény, teletetovált, már felnőtt rockereket értem, hanem mondjuk magamat. Álltalában fekete koncertpólóban és fekete vagy farmer gatyában vagyok. És lehet, hogy az öltözékem komor, de folyamatosan viccelődök és röhögök, mégis, amióta elkezdtem feketében járni, kipécéztek maguknak, és azért egy idő után már bántó, meg néha elég durva szivatásaik vannak.

14/L



2013. jan. 9. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkivel így bánnak aki kicsit is különbözik az átlagtól. De te választottad ezt, szóval ezzel együtt kell élned... vagy megváltozni. Egyébként rockerként is lehet szépen és jól öltözni, úgy hogy másoknak is tetsszen. De az pont nem a koncertpóló+farmergatya kombó, az valahogy nem illik egy fiatal lányhoz.
2013. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

igazából eleve a rockerség, sőt maga az emo sem egy öltözködési szokás, hanem egy életforma. a rockerség arról (is) szól, hogy nem érdekel mások véleménye. az, hogy Te hogyan öltözöl, csak rád tartozik, és hogy innentől kezdve ki mit gondol róla, az legyen az ő dolguk.

Amúgy sok stílusjegyben hasonlít a kettő egymásra, de igazából az emoknál külsőségekben általában arcba fésült fekete haj, erős smink és piercingek jelennek meg, míg ez a rockra annyira nem jellemző, ott inkább a szegecsek, a nagyon hosszú haj, és a tetoválások .

De mint mondtam, ezeken egyáltalán semmi sem múlik.

2013. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
azért mert az emberek balf*szok és nem tudják felfogni hogy ez neked tetszik és te így szereted magad
2013. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

mert barmok :) nem értik meg, hogy van aki nem a nagymama-style kötött kardigánt és a leggingset részesíti előnyben.

a te dolgod, ha magadnak tetszel, akkor probléma nincs. nekem is ez van amúgy, a barátaim mindig ba*ogatnak, hogy hordjak magassarkú csizmát, ne bakancsot, de kezd leesni neki, hogy én így érzem jól magam. amúgy egy idő után már engem zavart a sok fekete magamon, és igaz drágábban, de szereztem be színes bandás pólókat.

nem ismerem őket, hogy mi lenne a reakcjuk, meg téged sem, de ha velem ezt csinálnák, tuti megmondanám nekik, hogy foglalkozzanak a maguk dolgával, de sürgősen. mondjuk finomabban. :D

15/L

2013. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nyomj le nekik 1-2 Bud Spencer taslit, azt sz*rd az egészet

15/l :D:D xd

2013. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én sajnos majdnem ugyan így jártam. Nem járok mindig feketében, de nem szívesen beszélek velük és ez a beszédemen is látszik. Amióta "így" viselkedem sok problémám volt az osztálytársaimmal és a tanárokkal is. Egy idő után, mikor fel tűnt, hogy úgy mondd "Le sem szarom" a dolgokat, rájöttek jobb ha nem foglalkoznak a stílusommal. Ne vedd fel akármit mondanak. Vágj vissza nekik, ha durvák légy durvább. De ügyelj ne lépd túl a határt!
2013. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért, mert buták és mindenbe belekötnek amit nem ismernek. Engem is elhordanak minden emos k**vának meg k*cs*g rockernak de le se sz*rom! Sőt amióta észrevették, hogy egésznap csak zenét hallgatok, és fel sem veszem amit mondanak, azóta már ők sem foglalkoznak velem, és már nem is érdekli őket, milyen ruhát hordok. Jó mindig lesz egy-két ember akinek bántani fogja a csőrét, de mindenkibe meglátják a hibát aki nem "népszerű". Voltam én tömegp*csa is, de akkor is ugyanúgy lekezeltek, csak akkor épp másba kötöttek bele. Ha népszerűbb vagy ígyis-úgyis "szeretni" fognak, ha pedig nem akkor pedig feketebárány maradsz. Bár hatásos lehet a rockeres külsőt nőiesíteni. Pl. horhatsz fűzőt, vagy szoknyát, vagy nőiesebb pólókat (én pl. az alapból fekete pólón a piros mintázatot imádom) Hidd el magad is meg fogsz lepődni, ha meglátod, hogy a "mai divatos" és a rockeresebb dolgok kombinálásával mennyire jó, és egyedi szetteket tudsz összehozni! Talán akkor kevesebb embernek fogja szúrni a szemét a stílusod!:)

17/L

2013. jan. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és az utolsónak köszi a tippet :)

Egyébként szoknyát szoktam hordani. Fűzőn is gondolkodtam, de anyám azt mondja, még túl fiatal vagyok hozzá :/ Esetleg tudsz olyan oldalt/boltot, ahol olcsón, zsebpénzből meg tudnám venni?

2013. jan. 11. 23:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Ebay, Vatera, és társai

Darkshop.hu -> méregdrága, de a minőség tényleg jó.. Ha gyűjtesz rá nem bánod meg

Turkálók

Menyasszonyi ruhabolt-> Na ez sem a legolcsóbb megoldás, de vannak nagyon szépek..

Vagy csináltathatsz Ruhakészítősnél. Bemész megmondja mit vegyél meg mennyit és kijössz kb. pár ezerből (5 alatt), sőt ha ügyes vagy még magadnak is megpróbálhatsz varrni egyet!:) Én már gondoltam rá.. Majd megpróbálom aztán ha jól sikerül küldök képet és ha tetszik eladhatom neked nagyon olcsón..:) De az még belefog telni 1-2 hónapba...xD

Sajnos máshol nem nagyon találni.:/ Én is a nővéremtől kaptam az enyémet meg Darkshopról rendeltem egyet karácsonyi pénzből>.<" Sajna majdnem az egész ráment.. De nem bántam meg..:) De légy ügyes, keresgélj google-n biztos találsz szépeket olcsón!:) Ha mást nem használtat, de többnyire nem nyúzzák őket agyon..:)

2013. jan. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük!

Egyszer én is megkaptam, hozzáteszem, hogy fiú vagyok és tény, hogy vannak sötét cuccaim de a szőkés-barnás hajammal aligha nézhetnek emósnak, pláne ha nem lóg a szemembe...Szóval az a lényeg, hogy elég ha egy hozzád hasonlót találsz akkor jól el leszel!:D

2013. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!