Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Itt mindenki ilyen kőgazdag h...

Itt mindenki ilyen kőgazdag h Zarában, Bershkában stb vásárol?

Figyelt kérdés

Akár hányszor olvasok itt bármilyen témában csak azt hallom h Zara, Bershka, H&M stb....


Ilyen jól megy mindenkinek? Én kínaiba vásárolok legtöbbször mert én ilyen özletekben max akkor vehetek valamit ha akciós. De akkor meg elég lutri, mert vagy van olyan ami tetszik de nincs a méretedbe stb.... Ugyan ez a turiknál, lehet h kifogsz egy jó drabot de nagy/kicsi rád vagy van valami hibája.


Én már úgy vagyok vele inkább bemegyek egy kínai üzletbe ott legalább találok mindig oylat ami tetszik is és megengedhetem magamnak. És nem ilyen mintás szar felsőket meg halálgagyi neonos toppokat. Pl multkor ázsia centerben vettem egy szörmés kardigánt 4500.-ért és nagyon csinos darab.



18/L


2013. jan. 10. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Ehhez nem hiszem, hogy kőgazdagnak kellene lenni.


Nem tudom, otthon mi a helyzet, de én pl. Németországban élek, és itt karácsonykor majdnem minden üzletben voltak 5-10 eurós akciók. 5 euróért felsők, 10-ért ruhák, nadrágok. Ahova be is néztem, pl. Tally, H&M, New Yorker, Zara, Promod, Orsay ott mind voltak ilyen akciók.


Én mondjuk túl sokat nem vásárolok üzletekben, főleg csak inkább nadrágokat, vagy toppokat. Ruhát, felsőt, szoknyát, kabátot jobban szeretek varrni. Viszont a kínai üzletekbe gyerekkorom óta nem bírtam betenni a lábamat. A kirakatán is látszik, hogy elvétve akad csak 1-2 jó darab. Ráadásul a legtöbb elszabott, és valami ízléstelen csicsa tuti van rajta.

2013. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
nem. Egy normális, egyszerű basic felső a Zarában 2-5k között van. A kardigán meg 4-5k. Most 3. Bershkába nem járok, mert nem tetszik a stílusa. H&M olcsóbb a Zaránál és a Brsk-nál. Ergo a plázás boltokban ugyanolyan áron kapod a holmikat, mit az ÁC-ben, akkor inkább már pláza. De ha nem hiszed el, nyugodtan nézz be :)
2013. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Én elhiszem hogy vannak olcsó dolgok de én ritkán fogok ki olyat ami jó lenne rám. Pl tally weijl- ből akartam nacit venni mert voltak 5 ezerért akciósak de mind xs, xxs ez a két méret maradt :/ pedig nem vagyok énse egy husis 27-es a nadragmeretem.


Arra meg nincs időm h állandóan plázázzak hogy találjak végre olyat ami tetszik is és méretileg is jó.

2013. jan. 10. 12:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kőgazdagnak lenni ahhoz. a kínaiban is kerül már annyiba egy ruhadarab, mint egy egyszerűbb cucc a H&M-ben például, és még jobban is néz ki - szerintem. Egyébként meg nem értem, mi ez a felkiáltásod meg méltatlankodásod. Ha mindenki kőgazdag lenne se nagyon tudnál rajta változtatni, emiatt támadni valaki meg elég gyerekes dolog.
2013. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

figyelj tudod milyen jó pulcsit vettem 4ezerért a H&mben?

annyiért kapsz a kínaiban egy szart

2013. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

A probléma inkább azzal van szerintem, hogy az ilyen üzletekben vett cuccok minősége is gyakran olyan, mint a kínais cuccoké, csak drágábbak. 1-2 mosás után már szakad rajtuk a varrás, gyorsan veszítik el a színüket stb. Én ezért mindig csak akciókkor nézek be, egyébként meg marad a kínai.

24L

2013. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én szinte mindig akkor veszek új göncöket, amikor leárazások vannak a plázás üzletekben, és 2-3 ruhadarabot veszek egy kínais áráért, ami sem kinézetben, sem minőségben nem közelíti meg a rendes üzletekben vásároltakat.

Azzal nekem is szoktak problémáim lenni olykor, hogy az adott trend nem felel meg az ízlésemnek, de így is tudok ki tudok guberálni magamnak néhány jól kinéző darabot. A kínai üzletekben ugyanúgy divatos ruhákat lehet kapni többnyire, csak még csövesebben néznek ki.

2013. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is meglepődtem a multkor hogy a kinaiban is 5000 egy farmer és egy pulcsi 3-4-5 ezer.
2013. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tényleg az a gáz, hogy ezekben ugyanolyan rossz minőségű cuccokat kap az ember mint kínaiban... csak drágábban. Nekem már elegem van az ilyenekből, vettem egy varrógépet és szépen varrok magamnak ruhákat ha kell. Nem csak hogy tartósabb, de egyedi és pontosan olyan amilyet én akarok:) Na meg anyagot olcsón is lehet venni.
2013. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem vannak ilyen márkájú cuccaim, de inkább turiból, mint plázából. Ennyire vagyok kőgazdagXD
2013. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!