Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bp-n hol van olyan outlet,...

Bp-n hol van olyan outlet, ahol lehet venni mango, zara, h&m, bershka és egyéb ilyen cuccokat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Régebben volt a Duna plázában egy mango outlet, nem tudom meg van-e még. Ezeket a márkákat még láttam turkálóban, ha érdekel, például, ha a Ferenciek teréről besétálsz a Váci utca felé (nem tudom, hogy hívják azt a mellékutcát, de van benne otp bank, intmissimmi, pénzváltó...), akkor van ott egy turi, ahol kifejezetten ezeket a márkákat árulják.


De ha van időd és kedved, akkor nézz el a biatorbágyi gl outletbe, ott nagyobb a választék.

2013. jan. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van a körúton 2 ilyen bolt is... party 22 azt hiszem a neve. A Szent I. krt, 13.ker, és Harminckettesek terénél. Karácsony előtt bementem, és elég sok a "hibás" cucc... kis lyuk itt-ott a ruhán, nincs gomb...
2013. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

hivatalos mango outlet a premier outlets centerben van


itt a honlapja is a magyar árakkal [link]

2013. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!