Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az úgynevezett "páwák" miért...

Az úgynevezett "páwák" miért kötnek belém az utcán, és röhögnek ki mindig amiért rocker vagyok?

Figyelt kérdés

Terepmintás nadrág, szegecses csuklószorító és nyakörv, lánc... ezeket hordom. Ecsetfejű rózsaszín dekoltázsos pólós letolt nadrágos bohócok mindig kiröhögnek, és beszólnak az utcán. (pl: Hogynéze'má'ki?!)


Csupán érdekel hogy mi indokuk van ilyen konformista mocskoknak belém kötni a külsőm miatt miközben ők még a nadrágjukat sem tanulták meg normálisan hordani?



2013. jan. 12. 11:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Mert azt hiszik ők a górék. Sz*rni kell az ilyenbe bele, engem nem bír meghatni a köldökig kivágott legyantázott mellkasuk sem. Csupa "férfiasság" mind.
2013. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
95%
Azért röhögnek ki téged, mert még egy rocker sem dekorálta ki "ízlésesen" a képüket! :D
2013. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
röhögd ki Te is őket. Mindkét stílus eltér az átlagostól ezért mindekettőt lehet kritizálni, beszólni miatta.
2013. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

nem érdemes beszólni nekik, az ilyen nyomingerek iq-szintjére vall csak ez. persze el tudom képzelni, milyen szar érzés lehet, de legalább te férfi vagy... :D

20l

2013. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Rúgd bokán őket az acélossal aztán elhallgatnak :D

Amúgy nem kell törődni azokkal a paprikajancsikkal, mert te is megkérdezhetnéd tőlük ugyanezt, csak beléd több iq szorult.

2013. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mert tinik. Majd kinövik.
2013. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Acélbetétest kihagytam.
2013. jan. 12. 12:32
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Ezzel akarják bizonyítani a férfiasságukat, ha már mással nem képesek rá. Oda meg vissza vannak maguktól, hogy a hipsterribancoknak naggyon bejönnek, és azt hiszik, ez alfahímmé teszi őket, és megadja nekik a jogot, hogy leszóljanak valakit, aki nem úgy néz ki, mint ők. :D

Amúgy megértelek, kedvenc jelenetem, amikor nekem beszólnak, hogy miért járok férfipólóban meg bakancsban, amikor ott van a női felső meg a magassarkú. Megmondom nekik, hogy ha vesz nekem női bandás pólót nyócezerért, örömmel elhordom, de a bakancs marad, mert ebben érzem jól magam.

15/L

2013. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Sága válasza:

Azèrt,mert ök a "zorall csávók" ès közbe meg 5 ft-ot nem èr egyik se. Az iq-ról meg nem is èrdemes szó

t ejteni velük kapcsolatban.

2013. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A kis b*zik mindenkit leszólnak, csak mert "jól esik"...Én több mint 1 éve hordok acélbetétes bakancsot és még az osztályban is b@szakodnak érte pedig megszokhatták már volna a többiekről meg szó se essen...
2013. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!