Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a vélemény arról, ha egy...

Mi a vélemény arról, ha egy férfi nem visel soha alsónadrágot?

Figyelt kérdés
Undorító, igénytelen, vagány, szexi?
2013. jan. 12. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
miért nincs rá pénzed..???
2013. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mosni, meg teregetni, és elpakolni. Praktikus. Amúgy meg totál mindegy, nem az én seggem fázik.
2013. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha mellé minden nap új nadrágot hord, sose vesz fel egy farmert, szövetnadrágot, vászon

gatyót, bőrgatyót stb.... egynél többször. Csakis minden nap újat húz, akkor...


egészségére!

Bár el se tudom képzelni, hogy hogy nem dörzsöli ki a nadrág anyaga a kényes részeit.


Viszont, ha nem húz minden egyes nap tiszta nadrágot, hanem több napig is hordja ugyanazt és így nem visel alá alsónadrágot,

akkor undorító, igénytelen, bottal sem piszkálnám.

2013. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha minden nap frissen mosott nadrágot vesz fel, akkor az ő dolga, amúgy meg koszos, szagos lenne
2013. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én pamut tréning alsóba vagy pamut rövidnadrág a nem hordok alsó gatyót. Szabadabban érzi benne így a farkam magát
2019. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!