Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap egy nagy előadóteremben...

Holnap egy nagy előadóteremben írásbeli vizsgám lesz. Ma meglestem a termet és nagyon hideg van benn. Miben lehet vizsgázni?

Figyelt kérdés
szerintem nadrágkosztümben is fáznék 2 óra hosszat.
2013. jan. 14. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Írásbeli vizsgákra nem kell annyira kiöltözni, nem is fontos a kosztüm. Vegyél fel olyat, amiben te jól érzed magad és nem fázol. Csak ne legyen túl kirívó.

Másrészt vizsgák alatt azért szoktak fűteni, ha meg épp nincs ott senki, akkor nyilván hideg a terem, mert kire fűtsenek? :)

2013. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma is lehetett valami bent,mert nem volt kulcsra zárva.
2013. jan. 14. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindegy, az ideális öltözködés még akkoris ott van lehetőségnek :)

Egyébként már 8. vizsgán vagyok túl ebben a vizsgaidőszakban, de nálunk a fűtéssel sosem volt gond. Még azokban a termekben is jó idő volt a vizsgák közben, amiket egyébként, az előadások alatt nem fűtöttek. Szóval azért még reménykedhetsz ;)

2013. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írásbelire nem kell kiöltözni. Vegyél fel több réteg felsőt amiből tudsz vetkőzni. ja és ne legyen kint a derekad.
2013. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!