Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felvehetek-e rövid szoknyát?

Felvehetek-e rövid szoknyát?

Figyelt kérdés
Fiatal lány (<30) vagyok, alakom se rossz. Sajnos pár éve amputálták az egyik lábam, combban. Műlábam van. De unom már, hogy állandóan hosszú nadrágban legyek! Most lenne egy rendezvény, ahová csinosan öltözhetnék. Persze, amúgy is harisnyát vennék, de látszana kicsit.

2013. jan. 16. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia Szilvia!


Ha kultúrált emberek közé mész, akkor felveheted. Mondjuk nem tudom hogy mennyire látszik harisnyán keresztül, vagy egyáltalán mennyire "pontosan" illeszkedik a két átmérős rész (van-e hézag vagy nem tudom hogyan mondjam).


Esetleg egy két képet tudnál mutatni?

2013. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

szomorú, hogy ez történt veled, de:


ha rendezvényre mész - és jól is teszed -, akkor azt szeretnéd, hogy egyenértékűnek kezeljenek, vagy mindenki sajnálkozzon?

2013. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
persze, ne ezen műljon. lehet, hogy lesz 1-2 ember, aki megbámul, meg összesúg a hátad mögött... de kellenek olyan emberek, akik felvállalják magukat. (van egy modell, neki is műlába van, nem jut eszembe a neve, talán stella mccarntey? nah ő is felvállalja)
2013. jan. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszolóval nem értek egyet!

Szerintem ha észre is veszik végtagot, akkor is egyenértékűnek tekintenek rá. Ezért fogalmaztam úgy, hogy HA kultúrált emberek közé megy.


Sőt, nem hogy sajnálni fogják, hanem talán irigyelni is, amiért ennyi erő, és törekvés van benne!

2013. jan. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igaz, amit az elején írtál, akkor szerintem nyugodtan felveheted, ha valaki emiatt kinéz a társaságból vagy valami, az csak őt minősíti. :) 20/F
2013. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán értitek egy ilyen társas érintkezés pszichológiáját ... a kérdező nagy lélek amilyen egyszerűen tette fel ezt a kérdést, tehát nekem úgy tűnik ő azt szeretné, ha mások nem éreztetnék vele azt amivel ő már megbékélt ... viszont ha (hülye megfogalmazás) közszemlére teszi, akkor nem teljes értékű emberként fogják a többiek kezelni, hanem együttérzéssel, sajnálkozással, márpedig úgy gondolom a kérdező elég erős ahhoz, hogy erre ne tartson igényt
2013. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vedd fel, egy próbát mindenképp megér aztán ha nem érzed jól magad, akkor legközelebb maradsz a nadrágnál. Nem kötelező a szoknya, hogy szép és nőies legyél. Egyébként ha én látnálak szoknyában nem is gondolnék a lábadra, csak ha látszik, hogy feszélyezetten viselkedsz. Én például nem érzem olyan jól magam szoknyában, pedig nagyon jó alakom van, de ehhez bátorság kell. Szóval vállald be!
2013. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A protézisem tokja és a combom átmenete nem látszik (annyira azért nem rövid a szoknya) Ami látszik, hogy a "térdem" más. Színre ki tudom hozni több harisnyával ugyan olyanra.

Miért? Mert máshol ez már elfogadott.Csak itthon nem. És unom, hogy mindig rejtegetni kell.

Tavaly már voltam strandon is, tehát én lassan megbékélek az állapotommal.

2013. jan. 16. 15:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Elsőre válassz picit comb fölé érő szoknyát. Ez olyan lesz, mint a mesében: hoztam is meg nem is :)
2013. jan. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bill 90 válasza:
Szerintem is vállald be, ha én pl. megnéznélek az azért lenne mert tetszel, persze lehet van olyanaki azért bámulna mert csodálkozik. És igen nyugaton ez már egy sokkal elfogadottabb megszokottabb dolog, ott nem rejtegetik ennyire.
2013. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!