Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most hétvégére a diplomaosztór...

Most hétvégére a diplomaosztóra felvehetek rövid ujjú felsőt? Vagy nem illik ilyenkor rövid ujjúban menni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha elegáns, az ünnephez illő a felső, akkor akár ujjatlan is lehetne. Szerintem. :)
2010. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

dehogynem illik, főleg egy blézer vagy zakó alá... szerintem nyugodtan, bár, ha nem akarsz fölé venni semmit, akkor lehet, hogy fázni fogsz...

de szerintem illik.

2010. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

flitteres, de szép elegáns pánt nélküli a top és erre akarok rövid ujjú bolerót.

na meg majd a talár melegít :)))

2010. jan. 19. 16:17
 4/10 anonim ***** válasza:

ujjatlan felsőt én azért nem vennék fel.

én úgy tudom h blúzt szokás ilyenkor leginkább felvenni, akár rövid ujjút, akkor hosszú ujjút, de ujjatlant azért nem. ha rajta lesz egy blézer vagy egy zakó, akkor persze mehet. csak átadáskor vedd fel a blézert inkább.

2010. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Tök komoly h diplomát fogsz kapni és még szt se tudo miben illik mennni... am meg árva vagy h nincs családod akitől megkérdezd, vagy csak jobban esik az idegeneket fárasztani?
2010. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Kedves" utolsó!


Ha jól tudom éppen azért van ez az oldal, hogy kérdezzünk...

Na mármost, ha te nem tudsz normális módon válaszolni, akkor inkább ne válaszolj...

Van családom képzeld el, nem vagyok árva, ahogy mondtad.

Meg is kérdeztem tőlük is, nem értem miért baj, ha itt is kérdezek.

Épp ez a baj a világgal, hogy vannak ilyen okoskodó egyének...

Ne menj emberek közé, ha nem bírod őket.

2010. jan. 22. 21:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem eleve irritál ha nem az évszaknak megfelelően van valaki felöltözve (pl. nyáris farmersorthoz ugg-csizma, télen meg rövidujjú, ujjatlan), de ha veszel hozzá zakót is, akkor szerintem nem gáz.
2010. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi :)

hát eldöntöm holnapig!

2010. jan. 23. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:

"Kedves" kérdező!

Nem az a baj a világgal amit te mondtál, hanem hogy a legkisebb apróságot is megkérdezik itt az emberek másoktól, és nnyire lebutul az agyad, hogy a végén semmire nem leszel képes...

2010. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj, de nem hiszem, hogy attól, hogy itt kérdezek-szerinted ilyen apróságot-, hogy attól elbutulnék. ha meg mégis, hát legyen az én bajom...

erről ennyit, nem szeretném, ha még egyszer válaszolnál.

belőled ennyi is elég volt.

2010. jan. 24. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!