Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnám megkérdezni, hogy...

Szeretnám megkérdezni, hogy szerintetek az normális, ha 12 leszek, egézségesen vékony, és már nagyobb a mellem mint a kortársaimnak. Pedig nincsnek rajtam plusz kilók. Ja igen, és mikor lehetne melltertót venni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Normális, szerencsére az emberek nem egyformák. Te kicsit korábban kezdtél el fejlődni.

A melltartó a mellméretedtől függ, nem a korodtól. Ha úgy érzed, hogy lenne mit belepakolni, akkor vegyél vagy nézzél anyukáddal.

2013. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát amint nő a melled vegyél.

A kosártól már illik melltartót viselni.


És vannak olyan lányok akik előbb nőiesednek. A mi osztályunkban is volt egy lány aki 13 éves korára már komplett nő lett. Szép izmos test és kerek mellek. Irigykedtem is rá, hogy "berzeg ő milyen szép".


De hát ez van. A biológia sokaknál eltérő.

2013. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez normális. A lányoknak nem egy időben kezd nőni jobban a mellük, minthogy minden más fejlődés is emberenként eltérő. Melltartót én mindenképpen javaslok, mert a fiúk később érnek, mint a lányok, és ha kiszúrják a melled bimbóját, akkor nagyon gázul tudnak viselkedni. Könnyen kerülhet ezért egy lány kellemetlen helyzetbe.
2013. jan. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kszönöm, minden kedves "tanácsadónak a jó tanácsot, várom a továbbiakban is a tippeket ;)
2013. jan. 17. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, normális! Nekem is van ilyen osztálytársam!

Szerintem már hordhatsz melltartót, olyan ruhához ami megköveteli.

Én is 12 évesen kezdtem el hordani, bár az én mellem nem túl nagy, és csak néha néha, egy egy ruhához, ha kellett(a mai napig utálom a melltartót, általában ha muszáj lenne, inkább topot veszek fel)

14/L

2013. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!