Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Téged mennyire zavar a harisny...

Téged mennyire zavar a harisnya, amikor már bent vagy egy fűtött helyen?

Figyelt kérdés
Ilyen hidegben én mindig veszek fel nadrág alá, de bent már huszon fokok vannak és nagyon nehezen viselem el magamon a harisnyát. Titeket nem zavar?

2013. jan. 18. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
engem egyáltalán nem pedig nem is neylon harisnyát hordok hanem pamutot. Lenne lehetőségem levenni melo elött mert ugyis átöltözök de nem veszem le mert nincs melegem benne. Mondjuk én alapból fázós vagyok. Még nyáron sem vagyon izzadós nem hogy télen melegem legyen.
2013. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia.Jaj ne is mond en szoknyas tipus vagyok ezert kenytelen vagyok sokszor magamra kenyszeriteni a harisnyat.Utalom,vakarozok töle,es erzem hogy nem kap levegöt a böröm.A masik gondom meg az ha minusz fokba nem huzok fel harisnyat a nadrag ala ,akkor miutan bejövök a melegbe,vakarozok mint egy rühes kutya :)
2013. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na, ezért jó a nejlon harisnya(nadrág)

Mert bent nem lesz túl meleg. Egy 40-60 DEN-es tökéletes.


36/F

2013. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pamutharisnyát hordok,és régóta megszoktam a nadrág alatt.Ha be kell menni mondjuk vásárolni,én biztosan nem azt keresem,hogy hol tudom levenni,mert melegem van benne,hanem kibírom,mivel kint meg úgyis hideg van.A nejlonharisnyát pedig egyenesen rühellem.Nekem ne mondja azt senki,hogy nem fázik benne!Én akárhányat felvennék,lehet tőllem akárhány denes,én fáznék benne.Az csak alkalmi ruhadarab jobb időkben,és megjeg
2013. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és megjegyzendő,hogy kész gombatenyészet a nejlonharisnya.
2013. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!