Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni 2000 ft-bol...

Hol tudok venni 2000 ft-bol magassarkut bp-en? ázsia centerbe fogok most találni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
hú, hát h&m-ben pont ennyire van leárazva egy zöld magassarkú. de körömcipő. de már tuti elhordták -.- de nem hiszem, hogy máshol találsz, talán vaterán nézz szét.
2013. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most hordanák elöször magassarkut mennyi az esély rá h fogok tudni járni benne ? xD
2013. jan. 18. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hova vennéd fel, és mennyire magasat szeretnél?
2013. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17, szallagavató, nem tul magas, ami elegáns
2013. jan. 18. 19:20
 5/6 anonim válasza:
Kétezerért szerintem esélytelen.. ha csak, ahogy az egyik válaszoló írta, le nem árazzák valahol, de akkor résen kell lenni, mert viszik mint a cukrot. Viszont ázsiába azért ne vegyél (szerintem), mert már anyagilag sem éri meg! Semmivel nem olcsóbb mint a márkás üzletek, és ráadásul a minőséget is nagyon ki kell fogni. És cipőt azért nem jó ott vásárolni, mert nem teszik épp a legjobbat a lábadnak.. ruhát, ha úgy van, megveszem ott is, de cipőt semmiképp nem vennék a kínai üzletekben (hiába Kínában gyártanak mindent!). Tapasztalat.. ja, és ne válassz baromi magasat! :D ilyen 12 centis cipőket, mivel először fogsz benne menni. És szalagavatóra még annak is megterhelő szerintem, aki már tud benne menni. Válassz valami kisebb sarkú cipőt, az is ugyanolyan szép lesz, szalagavatómon kb. 3 -4 centi sarka volt és még abban is megterhelő volt táncolni.. :) annak, hogy el ess a műsor alatt, annak nincs értelme.
2013. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Előző vagyok, bocsi átsiklott a szemem a kommented második felén, hogy nem túl magasat szeretnél, de azért remélem a lényeg lejött. :D egyébként 2 éve vettük a cipőt, és sajnos anyum is a kínaiban talált csak, akkor volt az 4000 Ft körül.. lábamnak nem is volt jó, azt nem részletezem. Dee, ki kell fogni, hátha találsz valami olcsót és jót.
2013. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!