Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sötétbarna hajhoz, ill....

Sötétbarna hajhoz, ill. középbarna, sárgább tónusú bőrhöz milyen színű ruha illik? A rózsaszín mondjuk?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy gyönyörű báli ruhát, jól áll meg minden, de rózsaszín... Szerintetek passzol barna hajhoz egy rózsaszín ruha? (Nem kapható más színben.)
2013. jan. 18. 16:56
 1/3 anonim válasza:
igen! miért ne passzolna?:)) Nekem is barna hajam van, és sokszor hordok rózsaszínt:) Jó lesz az!
2013. jan. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bár nekem világos barna hajam van, szerintem a lényegen nem változtat, pláne, hogy a bőrszínünk - így ahogy leírtad - nagyon hasonlít. teljes szívemből utálom a rózsaszínt, és ez nagyon nagy kár, mert nekünk ez a szín áll a LEGJOBBAN ;)
2013. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Nekem is kicsit sárgásabb,creol bőröm van.az ismerőseim mindig mondják,amikor fehérbe,világoskékbe vagy rózsaszínbe vagyok,hogy milyen jól áll.:) ezt a 3 színt nagyon tudom ajánlani.

ja,és sötétbarna hajam van.:)

2013. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!