Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyen 'cicababa' stilusu...

Az ilyen 'cicababa' stilusu csajok felismerik, hogy be vannak sorolva a r*b@nc sztereotipiaba?

Figyelt kérdés

Sokan azthiszik, hogy egy no, attol hogy szoke, kirakja a mellet es rozsaszin cuccokban jar meg magassarkuban kistaskaval az egy r.....


En is igy gondolkodtam regen, de egy ilyen csajt sem ismerek igazan, szoval biztos van koztuk normalis is.


Nem akarok megserteni senkit.



2012. nov. 11. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen csajokat, nagy részük teljesen normális, kedves lány, ahogy megismertem őket én azt szűröm le ők rettentően tetszeni akarnak mindenkinek, mindig a legszebbek akarnak lenni. Sajnos azt nem veszik észre hogy ezzel a stílussal ez sose fog összejönni nekik.
2012. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem vannak azért közöttük normálisak. De ők az átlag cicababák :D Aki totál műcsaj ( [link]

[link] nem hiszem, hogy rendes volna. Hiszen ha már annyian "dícsérik", emiatt nagyképű lesz, le fogja nézni a másikat.

2012. nov. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, aki szimplán csak külsőből ítél el valakit, jobban rászolgál a lenézésre!
2012. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyesek nagyon nem veszik eszre magukat -.-"
2013. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!