Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12-évesen elfogadható? Próbálj...

12-évesen elfogadható? Próbáljak élni nélküle vagy használhatom?

Figyelt kérdés

12-vagyok és olyan toppot hordok aminek olyan a kapcsolója hátul mint a melltartóé.még nem olyan nagy a melem de léggé zavar amikor nincs rajtam a "melltartó"-"topp"és pl.:szaladok le a lépcsón és udrál a mellem .

próbáljak élni nélküle vagy használhatom?


2009. aug. 30. 15:07
 1/7 A kérdező kommentje:

bocs a helyesírási hibákért lépcsón=lépcsőn*

udrál=ugrál*

2009. aug. 30. 15:09
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Hogyne használhatnád ! Ha neked kényelmes simán használhatod . 30 éves vagyok sose volt nagy a mellem de kisiskolás koromtól fogva hordtam toppokat . Az elsőn 2 katica volt és volt hozzá bugyi is :) . Engem az zavart ha hidegben kidomborodott a mellbimbóm , nekem ezért kellett a top .
2009. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem ha nem érzed jól magad ha nincs rajtad akkor hordjad .Én pl 11-12 évesen kezdtem toppot hordani
2009. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Használd nyugodtan, ha neked kényelmes :o) Otthon vedd le, de ha elmész, akkor vedd fel. Ahogy neked jó.

Én is hordtam, pontosan azért, amit az első válaszoló írt.

:o)

2009. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:)
2009. aug. 30. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

szia, én a 12. szülinapomtól kezdve hordtam ilyen kapcsos topokat, fél évvel később pedig már kosarasit is meg topot is, felváltva :)

szóval szerintem nyugodtan hordjad :)

2009. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy hordj! Ez nem is kérdés! Amúgy én 11 éves koromtól hordok :-)
2009. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!