Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete cicanadrág, narancsárga...

Fekete cicanadrág, narancsárga atléta és converse cipő ribancos? Túrázáshoz kéne (nem télen)

Figyelt kérdés
Smink nélkül:)

2013. jan. 19. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha jól áll nem gáz ,csak ne legyen rövid a felső hanem hosszitott szerintem,
2013. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

a cicanadrágot csakis hosszú felsővel!!! senkit nem érdekel a segged.

túrázáshoz meg converse cipő? 2 perc alatt tönkremegy...

2013. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Dehogy megy szét!:) Abban már többször fociztam.:) Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még! Egyébként akkor egy normál hosszúságú felsővel nem jó ilyenekt hordani?
2013. jan. 19. 17:51
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jobban nézne ki egy hosszított felsővel, de mivel túrázásról van szó elmegy normálissal is, feltéve ha "cica" vagy és nem "víziló."
2013. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Nem vagyok víziló:) Igazából pont azért válásztanám ezt, mert sportos viselet, meg annyira nem kár érte.
2013. jan. 19. 18:15
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem ezt az összeállítást, a cicanadrág alapból csak egy harisnya... legalább egy rövidnadrágot húzz rá. Így olyan mintha elfelejtettél volna rendesen felöltözni.
2013. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Cicanadrág tényleg olyan mint egy harisnya, csakis hosszított felsővel!!!
2013. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
32%
most miért lettem lepontozva?-.-"
2013. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor semmiképp nem húzom fel rövid felsővel.:) Amúgy én még sehol nem pontoztam, utolsó!:)
2013. jan. 19. 23:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ribancos, de a converse cipőt azért jól gondold meg, én nem túráznék benne, csak ha sík terepre mentek. Az emelkedőkön/lejtőkön csúszni fog a talpa, pláne, ha esetleg egy kis sár van. Nézd meg egy túracipő talpát és a converse-edét, látni fogod, hogy miről beszélek :)
2013. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!