Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete cicanadrág, narancsárga...

Fekete cicanadrág, narancsárga atléta és converse cipő ribancos? Túrázáshoz kéne (nem télen)

Figyelt kérdés
Smink nélkül:)

2013. jan. 19. 17:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tudom, hogy mire gondolsz, de az a baj, hogy nincs bakancsom, csak nem túl tartós sportcipőim, meg ez, ami szóba jöhet.:)
2013. jan. 20. 22:20
 12/15 nyari.p válasza:
43%
szerintem tök jó*-* és még 1 kis smink se gáz..:)
2013. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10. vagyok, ha nincs bakancsod, és amúgy is majd csak a későbbiekben mennél túrázni, akkor ajánlom, hogy nézegesd a sportáruházak ajánlatait, 10.000 Ft alatti akciókat is ki lehet fogni (persze nem tudom, mennyiből gazdálkodsz), és vegyél egy bakancsot alkalomadtán. Csak azért mondom, mert a kezdetekben én is Converse-zel, meg pár sima Adidas sportcipővel indultam neki, és nagyon-nagyon rossz volt, amikor mások hátán kellett megtenni a rázósabb szakaszokat, mert csak csúszni-mászni tudtam.
2013. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi:)) Pont ez a baj, hogy most kell vennem ünnepi cipőt, meg jön a tavasz, és nem állok túl jól anyagilag, de megnézem egyik nap;) (igazából a converse cipőt is egy leárazás alkalmával vettem egy sportboltban, és úgy 6000-ből kijött:))
2013. jan. 21. 19:02
 15/15 anonim ***** válasza:
17%
A cicanadrág nem épp olyan, mint egy harisnya. Lehet, hogy olyan vékony, persze, de messze nem tűnik úgy, hogy "elfelejtett felöltözni"........ Mackót hordjon mindenki? Az is, aki csinos, és megteheti, hogy megmutatja a szép lábát bizonyos keretek között?
2013. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!