Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Balerina leszek farsangkor....

Balerina leszek farsangkor. Mit húzzak fel, hogyan sminkeljem magam?

Figyelt kérdés

1.Fekete ruhára gondoltam, van fekete harisnyám, fekete szűk szoknyám és arra gondoltam hogy rá egy tütüt egy hosszú ujjú bodyval. Meg a hajba egy virág balerina konttyal. Ez jó lenne?

2.Milyen legyen a sminkem? Nem szeretnék füstös szemeket, meg semmi nagy dolgot, csak valami egyszerűt.



2013. jan. 19. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amit leírtál nagyon jó,

sminknek meg itt egy pár ötlet

[link]

[link]

[link]

2013. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá bocs nem láttam hogy 'nem' szeretnél fustos szemeket,én meg pont azt linkeltem :D..

szerintem valami egyszeru fekete smink,pl

[link]

[link]

[link]


szerintem ezek egész egyszerűek és szépek :)

remélem tetszenek

2013. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! nagyon tetszenek, az összes! szeretnék füstös szemet, de hát 13-14 évesen szerintem nem túl előnyös:D De kihúzni szerintem kifogom, és legfeljebb kicsi szürkés árnyalatot rakok bele:)
2013. jan. 19. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
cipő?
2013. jan. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na, azt még nem tudom... De szerintem lehet venni olcsón ilyen cipőt... ha mást nem, felveszem hozzá a sansha tánc-cipőmet...:)
2013. jan. 19. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!