Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyek azok a szabályok...

Melyek azok a szabályok amelyeket a divatban/ruházatban kell figyelni? /Lent/

Figyelt kérdés
pl.: mit mivel ne vegyünk fel vagy milyen szineket mivel vegyünnk fel stb.
2009. aug. 30. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon fontos hogy mindenki a saját korához, testalaktához illően öltözködjön. Ha valaki kövér, hájas, akkor próbálja takarni, és kihagsúlyozni azt ami szép, aki idősebb az pedig ne hordjon miniszoknyát és mély dekoltált felsőt. Én pédául rühellem amikor egy illetőn fekete nadrág vagy szoknya van fehér cipővel, ruhán pedig amikor a lila-pirossal, a zöld a kékkel. Fontos hogy a smink is passzoljon. Fehér felső/nadrág alá pedig egyértelműen fehér alsónemű. Ja, és ami igazán tud öltöztetni szerintem: a haj, és a cipő :) Ezek sok mindent elárulnak. Remélem segítettem picit, hirtelen ezek jutottak eszembe.
2009. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kockásat meg csíkosat együtt ne vedd fel. osztálytársam úgy hordja, és nagyon gáz. :S
2009. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szabályok? ez jó:P:P... az öltözködésben nincs szabály csak norma...
2009. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen igazából szabály nincs...Ízlés visznt van.Csak nem mindenkinek.

De pl. rózsaszín és piros tilos.:D Aztán szandit felvenni zoknival, vagy olyan cipőt amiből kilátszik a zokni. Aztán a testalkatodhoz illóen öltözködj.Szóval pl a gatyádból ne buggyanjon ki a hájad.

Ilyesmik.De ha ilyen kérdést felteszel akkr az azt jelenti, hgy érdekel, hgy hgyan öltözködsz szóval ez már jó és nemhiszem, hogy gázos lennél :)

2009. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz:D
2009. szept. 6. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!