Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nővérem szerint idézek:...

Nővérem szerint idézek: "gázok a csíkos ingek". Ki mit gondol erről? Csíkos, vagy sima egyszínű a jobb? F

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Kockás.
2013. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a kockás tetszik, de ha neked a csíkos, és tudod is hordani, hát jó
2013. jan. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kockás, amit a kocka srácok tipikus szemüveges napfényt nem látottak hordanak, vmiért nekem bejön:$...de alapból a simát preferálom. csíkost nem:S
2013. jan. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Inkább kockás, az jóféle :) Szerintem nincs gáz a csíkossal sem, de vannak azok a tipikus gáz csíkos ingek mint ez...

[link]

2013. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Zebrácsíkost horggyá more!


Esetleg Tigriscsíkost!



Árány a kezemen káláp á fejemen...


Fő a sugár öltözíííík...

2013. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is a kockás tetszik a leginkább, aztán a sima egyszínű (mert az elegáns), de mindenkinek szíve joga olyat hordani, amiben neki kellemes megjelenni. :) Van egy öcsém, aki szinte minden öltözködési tanácsom megfogadja, de olyat sose mondanék neki, hogy csíkos inget egyáltalán ne vegyen fel... maximum felveszi, majd azt mondom, inkább ne. Van azért, ami csíkosban is jól néz ki. Szerintem.
2013. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy csíkos, sima, vagy kockás, az a lényeg, hogy az illetőnek jól álljon.
2013. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
11%

Így így, nem mindegy hogy ki hordja. Egy kertitőrpe seggdugasz koboldon minden szar, de egy Alain Delon még egy faszmintás ingben is elmenne. Igen, tudni kell viselni :D

Én amúgy fel nem venném ezeket a csíkos kockás ing okádásokat, mindig is utáltam a mintás holmikat.

2013. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!