Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, lányok véleménye,...

Fiúk, lányok véleménye, cicanadrág kérdés?

Figyelt kérdés

Az érdekelne,hogy a teltebb,ducibb lányok miért vesznek fel cicanadrágot?Ennyi önbizalmuk van?

Vonzóbbnak látják magukat,vagy mi a cél?

Jók legyenek a fiúknál?

Köszönöm a válaszokat.



2013. jan. 20. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Miért ne?

Egy egyberuhához vagy hosszú fazonú (kb combközépig érő) felsőhöz felveszem, mert jobban illik hozzá, mint pl egy farmer (és vastagabb, mint egy harisnya). Sima fekete, nem totál passzos, amúgy is elég feszes a bőröm, nem plötyi, nem látszik semmi naribőr, és amúgy sincsenek rossz lábaim.

Azt is megkérdezhetnéd, hogy a szúnyoglábú, sovány kiscsajok miért vesznek fel. Nekik sem áll jobban:)

2013. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom,de tényleg szörnyű. A nevében is benne van,hogy cicáknak lett kitalálva,nem vízilovaknak. A brutál még az,mikor nem elég, hogy szét van folyva, még a segge is látszik. Brrr
2013. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

remélem neked nem probléma ha cicanaciba mászkálnak a duci lányok

szerintem önbizalom meg próbálnak minnél csinosabbak lenni na meg ma cicanaci napja van xD(szerintem még a kövér nők is tudnak belevalóan csinosak lenni :D)

2013. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
első válaszoló én vékony vagyok és ez nem a telt lányoknak való.. nem tudom,hogy ha felraknánk rólad meg rólam egy képet melyikünknek mondanák hogy jobban áll.........
2013. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondtam én ilyet, hogy jobban áll?

De van önkritikám, ha sz@rul állna, nem venném fel, nem szokásom az alkatom ellen öltözködni. De ha ez a probléma nem áll fel, miért ne venném fel? Természetesen nem olyan felsővel veszem fel, ami derékig ér, és nem is vékony anyagú leggingst hordok. Látom én is, amikor valakinek szarul áll, mert felveszi rövid pólóval, vagy átüt rajta a narancsbőr - ezeket a bakikat elkerülöm.

2013. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
általánosságban a ducibb lányoknak nem áll jól a cicanadrág... sőt sokszor undorító! ez nem bantas, vagy kivételezés, egyszerűen igy van. Ami nem illik az alkatodhoz, ne vedd fel, bármekkora divat is..
2013. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a fenekedet eltakarja akkor rendben van. Ha nem, akkor nincsen..
2013. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,van olyan osztálytársam (13 évesek vagyunk),aki 30 kg. Borzasztó vékony lábai vannak,ami egyáltalán nem áll neki jól,épp ezért,mert vékony. Van olyan osztálytársam aki majdnem 80 kg,ő is hord,viszont ő mivel duci neki sem áll jól. És vagyunk azok,akik vékonyak ,de nem annyira,hogy a szél is majd el fújjon. Én nem akarom magam fényezni,de nekem jól állnak. És én épp ezért simán felveszem.

Igen,amúgy azt hiszik a duci lányok,hogy olyan jól áll nekik. Pedig szerintem nevetséges. Én általános iskolába járok,és van egy olyan elsős kislány,aki nagyon duci (már most több kg,mint én) és ő olyan cicanadrágot hord,hogy fehér,és az oldala ilyen lukacsos,amiből kibuggyan a hája. Na nekem ez az undorító. De sokan azért is hordanak inkább leggingset/cicanadrágot mert alig kapnak magukra ruhát,és a cicanadrág nyúlik,ezért jó rá.

2013. jan. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az 50 kg-os vagy a dagadt pasik miért vesznek fel izompólót? Nem csontpóló meg nem is hájpóló a neve... Akkor miért?

Elől deszka, hátul léc csajok miért vesznek fel mély dekoltázsú felsőt?

Miért mindig a duci nők öltözékével kell foglalkozni? Más negatívum nem létezik? Már unalmas...

2013. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, a cicanadrág alapból gáz, ha az illető nadrágként viseli. Ezt sosem értettem. nekem eszembe se jutott volna soha nadrág helyett felvenni, mindig harisnyaként hordtam, szoknyával, de leginkább sehogy Nem annyira jön be. Max. nagyon hosszú fölsővel, nagyon csinos,vékony lányon, akin alapból minden ruha jól áll, el tudom képzelni. Azok bátran felvehetik. Na de azt meg végképp nem értem, hogy mire föl viselnek ilyet duci, molett lányok.-,- Kicsit túl sok az önbizalmuk, azt gondolom. Szerintem rajtuk enyhén szólva... Ízléstelen.Én 174 cm 61 kg vagyok, és még én is teltnek, molettnek számíthatok a társadalom szemében, akkor mit gondolnak a 80 kg-s csajok?-,-
2015. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!