Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék 14 évesen...

Hogyan lehetnék 14 évesen modell? (csak hobbi szinten)

Figyelt kérdés

Nem akarok hivatásos modell lenni, csak párszor szeretnék szerepelni mondjuk újságokban :33

Mit tehetnék ennek érdekében?


Magasság:kb 170 cm

Súly:kb 51-52 kg

Mell:78 cm

Derék:64 cm

Csípő:84 cm


(Tudom, elég lapos vagyok :/ -.-)



2013. jan. 21. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
a modelleknél nem is kell nagy mell,de annyi az egész hogy beküldesz ügynökségekhez portfóliót és ha látnak benned valamit majd szólnak,de arra azért figyeljél hogy elégé sok "rémtörténet"kering arról hogy egy jobb munkának mi az ára,úgyhogy legyél óvatos,érdeklődj körbe hogy melyik ügynökségek megbízhatóak
2013. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj. Hobbi szinten, "párszor szerepelni mondjuk újságokban" sehogy nem tudsz. Ez munka, szerződéssel, ügynökséggel, fizetéssel, kötelezettségekkel. Egy életmód. Szerencsejáték is, évekig senki nem ismer, lehet, hogy az életbe nem futsz be. Fotókra nem kerülsz, csak ha kifutón is vagy. Kifutóra nem kerülsz 16 év, és 173cm alatt. Addig dönts el, mit akarsz.

Komolyan, baromi irritáló, hogy mindenki azt hiszi, az ember "hobbiból" modellkedik. Az nem úgy van, hogy odaállsz a kamera elé, aztán majd mindenki elájul a szépségedtől. Szerinted ha tényleg ilyen baromi egyszerű lenne, nem lenne mindenki modell?

2013. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress valami okos hobbifotóst aki lefotóz a belépő dSLR gépével meg az ahhoz kapott kitobijával, szelektívszínteleníti a szemed és a szád és töltsd fel Facebookra hogy néhány ismerősötök szétlájkolja és elmondja mennyire tehetségesek vagytok mindketten...vagy inkább NE!


Én elhiszem, hogy szerintetek DJ-nek, fotósnak meg modellnek lenni egyszerű dolog, és "tök cool" nem kell hozzá semmi, de ezek szakmák, amiket tanulni kell, amikért áldozatokat kell hozni (pénz, idő sokszor elképesztően sok) és nem biztos hogy megtérül.

2013. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy hobbiból... ez egy munka, szerződéssel, kötelezettséggel. Persze kereshetsz fotóst aki fotóz de azzal nem fogsz újságba kerülni.
2013. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
3.! kérlek, a fotózást ne hasonlítsd a modell és a DJ "szakmához"! :(
2013. jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig hasonlítom, mindegyiket lehet "hobbiból" meg hivatásból csinálni és mindegyik sok tanulást és befektetett időt és pénzt igényel. (Fotográfus vagyok, de próbálkoztam DJ-ként is tinédzserként, hidd el tudom miről beszélek. :) )
2013. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jó, én nem arról beszéltem :D a DJ és a modellkedés egykutya ... k*rvaszakma, lányok részéről, már elnézést.
2013. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
de amúgy értem, hogy miről beszélsz, de az ugye, 10-ből 0,5 emberre érvényes :D
2013. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oké, így értem. Amúgy ismerek azért olyan DJ-t aki nő és rendben van. Szóval 100-ból egy az arány.
2013. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hobbiból nem lehet nagyon modellkedni mivel szerződésed van, és ha hívnak akkor menni kell ha tetszik ha nem, ha esik ha fúj.
2013. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!